Warsztaty BODY CONTELLATION WORKSHOPS w Krakowie

Scena Supernova w Krakowie we współpracy z SOLODO Dance Company zaprasza 29 kwietnia na intensywne warsztaty 29/30 kwietnia poświęcone pracy z ciałem metodą improwizacji strukturalnej w tańcu oraz partyturą ruchową w procesie tworzenia spektaklu tanecznego.

Odwołując się do techniki tańca współczesnego, treningu teatru fizycznego skupimy się na wzajemnym budowaniu dialogu oraz poszukiwaniu indywidualnych narzędzi w pogłębianiu procesu twórczego. Celem grupowej pracy jest nie tylko rozwinięcie potencjału kompozycyjnego, ekspresyjnego, praca nad techniką i istotą ruchu, ale przede wszystkim próba konfrontacji z własnym ciałem i dążenie do przekraczania własnych barier.

Warsztaty skierowane są dla tancerzy, performerów, aktorów, pasjonatów ruchu oraz wszystkich pragnących rozwijać swoje umiejętności pracy z ciałem. Wybranym uczestnikom proponuje się możliwość dołączenia do grupy repertuarowej SOLODUO Company wraz z możliwością wzięcia udziału w spektaklu.

Termin warsztatów: 29.04 sobota w godzinach 10 – 14, 30.04 niedziela w godzinach 14 -18. Opłata: 200 zł za dwa dni (gwarancje miejsca zapewnia wcześniejsza zaliczka w wysokości 60 zł)

Informacje i zapisy : soloduo.company@gmail.com tel. 735-169-125

Warsztat odbędzie się na Scenie Supernova przy ul. Gazowej 21 w Krakowie.

Caroline Kwiatuszewska – Uczęszczała do CDSH Contemporary Dance School w Hamburgu. Realizatorka projektów artystycznych i edukacyjnych w Polsce i za granicą. Związana z Teatrem Hothaus w Krakowie, Stowarzyszeniem Sztuka Nowa w Warszawie (tancerka w spektaklu „Mapy Pamięci” zrealizowanym dla Muzeum Historii Żydów Polskich, spektaklu „Artysta Mechanika Ucieczki” postać Helen Keller). Współpracowała z Warszawską Sceną Studium Teatralnego oraz Piotrem Borowskim – związanym z Teatrem Laboratorium Jerzego Grotowskiego. Brała udział w rezydencji artystycznej w La Paillette Theatre/MJC we Francji, Gruzji, Berlinie. Współpracowała w Niemczech z K3 – Centrum Choreograficznym, Sprechwerk Theater w Hamburgu. Autorka ruchu scenicznego do spektaklu dyplomowego „Posprzątane”. Tancerka, choreograf spektaklu „Krótka historia dwóch bagaży” , którego premiera odbyła się w Krakowie w ramach Sceny tańca współczesnego w SCKM. Jej kolejnym projektem jest rezydencja artystyczna w Kaldor Artistic Residency, projekt artystyczny w Portugalii. Założycielka oraz członek SOLODUO Company.

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.04.17, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Piaseczny Andrzej
2
Skrzyńska Karolina
3
V/A
4
Maleńczuk Maciej
5
Badach Kuba
6
Lunatic Soul
7
Coma
8
Symcha Keller
9
Marilyn Manson
10
Nykiel Natalia
1
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
2
Ruben Ostlund
3
Denis Villeneuve
4
Lais Bodanzky
5
Dorota Kobiela, Hugh Welchman
6
Hallie Meyers-Shyer
7
Sebastian Lelio
8
Pif
9
Blandine Lenoir
10
Mario Cornejo
1
Montero Carla
2
Preston Douglas, Chid Lincoln
3
Jenkins Victoria
4
West Kasie
5
Turschmid Stefan
6
Latkowski Sylwester, Pytlakowski Piotr
7
Roll Liselotte
8
Gęścińska Alicja
9
Gregory Julie
10
Kordel Magdalena
1
Jarosław Murawski
2
Michaił Bułhakow
3
Dale Wasserman
4
Hanoch Levin
5
Nick Dear
6
Michaił Durnienkow
7
Siemion Złotnikow
8
Martin McDonagh
9
Marta Sokołowska
10
Piotr Rowicki
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia