Warsztaty BODY CONTELLATION WORKSHOPS w Krakowie

Scena Supernova w Krakowie we współpracy z SOLODO Dance Company zaprasza 29 kwietnia na intensywne warsztaty 29/30 kwietnia poświęcone pracy z ciałem metodą improwizacji strukturalnej w tańcu oraz partyturą ruchową w procesie tworzenia spektaklu tanecznego.

Odwołując się do techniki tańca współczesnego, treningu teatru fizycznego skupimy się na wzajemnym budowaniu dialogu oraz poszukiwaniu indywidualnych narzędzi w pogłębianiu procesu twórczego. Celem grupowej pracy jest nie tylko rozwinięcie potencjału kompozycyjnego, ekspresyjnego, praca nad techniką i istotą ruchu, ale przede wszystkim próba konfrontacji z własnym ciałem i dążenie do przekraczania własnych barier.

Warsztaty skierowane są dla tancerzy, performerów, aktorów, pasjonatów ruchu oraz wszystkich pragnących rozwijać swoje umiejętności pracy z ciałem. Wybranym uczestnikom proponuje się możliwość dołączenia do grupy repertuarowej SOLODUO Company wraz z możliwością wzięcia udziału w spektaklu.

Termin warsztatów: 29.04 sobota w godzinach 10 – 14, 30.04 niedziela w godzinach 14 -18. Opłata: 200 zł za dwa dni (gwarancje miejsca zapewnia wcześniejsza zaliczka w wysokości 60 zł)

Informacje i zapisy : soloduo.company@gmail.com tel. 735-169-125

Warsztat odbędzie się na Scenie Supernova przy ul. Gazowej 21 w Krakowie.

Caroline Kwiatuszewska – Uczęszczała do CDSH Contemporary Dance School w Hamburgu. Realizatorka projektów artystycznych i edukacyjnych w Polsce i za granicą. Związana z Teatrem Hothaus w Krakowie, Stowarzyszeniem Sztuka Nowa w Warszawie (tancerka w spektaklu „Mapy Pamięci” zrealizowanym dla Muzeum Historii Żydów Polskich, spektaklu „Artysta Mechanika Ucieczki” postać Helen Keller). Współpracowała z Warszawską Sceną Studium Teatralnego oraz Piotrem Borowskim – związanym z Teatrem Laboratorium Jerzego Grotowskiego. Brała udział w rezydencji artystycznej w La Paillette Theatre/MJC we Francji, Gruzji, Berlinie. Współpracowała w Niemczech z K3 – Centrum Choreograficznym, Sprechwerk Theater w Hamburgu. Autorka ruchu scenicznego do spektaklu dyplomowego „Posprzątane”. Tancerka, choreograf spektaklu „Krótka historia dwóch bagaży” , którego premiera odbyła się w Krakowie w ramach Sceny tańca współczesnego w SCKM. Jej kolejnym projektem jest rezydencja artystyczna w Kaldor Artistic Residency, projekt artystyczny w Portugalii. Założycielka oraz członek SOLODUO Company.

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.04.17, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Gov't Mule
2
Venom Inc.
3
Sundfor Susanne
4
Korpiklaani
5
Procol Harum
6
The Fruitcakes
7
Happysad
8
Norah Jones
9
Madelkeine Peyroux
10
1
Hugo Gelin
2
Goran Radovanović
3
Fernando Trueba
4
Jim Jarmusch
5
Wojciech Kasperski
6
Park Chan-wook
7
Mel Gibson
8
Maciej Pieprzyca
9
Carlos Saura
10
Wojciech Smarzowski
1
Renata Jasińska (reż.)
2
Lars von Trier
3
Jarosław Murawski
4
Michaił Bułhakow
5
Dale Wasserman
6
Michaił Durnienkow
7
Nick Dear
8
Hanoch Levin
9
Siemion Złotnikow
10
Martin McDonagh
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia