Weź udział w III edycji Wielkiej Zbiórki Książek

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji Wielkiej Zbiórki Książek 2017!

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23.04 – 21.05.17 r w 5 miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków i Trójmiasto.

Oddaj książkę w bardzo dobrym stanie, taką którą chciał byś ofiarować bliskiemu podczas choroby (preferujemy książki wydane po 2000 r.)

Książki i bajki możesz przekazać na dwa sposoby:

1. Przynieść je osobiście i zostawić w punkcie zbiórki

2. Przesłać na adres:

Centrum Administracyjne Placówek
Opiekuńczo Wychowawczych w Brzegu
ul.Poprzeczna 3, 49-304 Brzeg
Z dopiskiem „ Zaczytani.org”

Możesz również stworzyć miejsce zbiórki! (w szkole, w miejscu pracy, klubie – liczymy na Twoją kreatywność!).

TUTAJ MOŻESZ ODDAĆ KSIĄŻKĘ :

GDAŃSK
Dom Sztuki – Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25
Europejskie Centrum Solidarności, pl. Solidarności 1 (przy kasach)
Gdański Teatr Szekspirowski, W. Bogusławskiego 1 ( w holu, przy kasach)
Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Dębinki 1 (wypożyczalnia)
Retro Cafe, Piwna 5-6 (przy wejściu)
Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World Gdańsk, al. Grunwaldzka 229 (przy recepcji)
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, Gen. J. Hallera 14 (wypożyczalnia)
Sztuka Wyboru, ul. J. Słowackiego 19 (na wysepce)
Teatr Wybrzeże, Św. Ducha 2 (przy kasach)
CH Auchen, ul. Szczęśliwa 3 (punkt obsługi klienta)
EMPiK- Galeria Bałtycka, Grunwaldzka 141 (przy kasach)
EMPiK- Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2 (przy kasach)

KRAKÓW
Teatr Bagatela, ul. Karmelicka 6 (hol, przy kasach)
Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN, ul. Podchorążych 2 (wypożyczalnia)
Biblioteka Klubu Kuźnia, os. Złotego Wieku 14 (wypożyczalnia)
Księgarnia Bona, ul. Kanonicza 11 (przy kasie)
Nowa Prowincja, Bracka 3-5 (naprzeciwko baru)
Europeum – Ośrodek Kultury Europejskiej- oddział MNK, pl. Sikorskiego 6 (strefa wejścia)
Kamienica Szołayskich im. Feliksa Jasieńskiego- oddział MNK, pl .Szczepański 9 (strefa wejścia)
Muzeum im. Emeryka Hutten – Czapskiego- oddział MNK, ul. Piłsudskiego 12 (strefa wejścia)
Pawilon Józefa Czapskiego- oddział MNK, ul. Piłsudskiego 12 (strefa wejścia)
Muzeum Narodowe- Gmach główny, al. 3 Maja 1 (strefa wejścia)
Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach- oddział MNK, Rynek 1-3 (strefa wejścia)
Myślnik Kreatywna Edukacja, ul. Myślenicka 133 (przy recepcji)
Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, ul. Lipowa 4 ( czytelnia)
Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, pl .Szczepański 3a (hol, obok kasy)
Młodzieżowy Dom Kultury, al. 29 Listopada 102 (przy wejściu)
Biblioteka Kraków, pl. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 3
Biblioteka Kraków- Filia nr 6, Aleje Daszyńskiego 6
Biblioteka Kraków-Filia nr 15, ul. Dobrego Pasterza 100
Biblioteka Kraków-Filia nr 16, ul. Radzikowskiego 29
Biblioteka Kraków-Filia nr 20, ul. Opolska 37
Biblioteka Kraków-Filia nr 21, ul. ul. Królewska 59
Biblioteka Kraków-Filia nr 22, ul. Sienkiewicza 2
Biblioteka Kraków-Filia nr 25, ul. Fałata 2
Biblioteka Kraków-Filia nr 29, ul. ul. Praska 52
Biblioteka Kraków-Filia nr 33, ul. Zakopiańska 103
Biblioteka Kraków-Filia nr 35, ul. Chałubińskiego 47
Biblioteka Kraków-Filia nr 40, ul. Łużycka 55
Biblioteka Kraków-Filia nr 39, ul. Halszki 1
Biblioteka Kraków-Filia nr 41, ul. Gołaśka 13
Biblioteka Kraków-Filia nr 42, ul. Telimeny 9
Biblioteka Kraków-Filia nr 45, ul. Teligi 24
Biblioteka Kraków-Filia nr 48, os. Bohaterów Września 24
Biblioteka Kraków-Filia nr 51, os. Kalinowe 4
Biblioteka Kraków-Filia nr 55, os. Teatralne 25
Biblioteka Kraków-Filia nr 26, ul. Komorowskiego 11
Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Kazimierza Odnowiciela 9 (wejście boczne przez Gimnazjum nr 9)
Integracyjny Klub Kultury Olsza przy Śródmiejskim Ośrodku Kultury, ul. Stanisława ze Skalbmierza 7 (sala świetlicowa)
Entropia, ul. Jonatana Warszauera 1 (koło schodów)
Biblioteka Główna Biblioteki Kraków, ul. Powroźnicza 2
EMPiK – CH Bonarka, ul. Kamieńskiego 11 (przy kasach)
EMPIK- Kraków Kazimierz, ul. Podgórska 34 (przy kasach)

WARSZAWA
Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1 (hol główny)
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 (przy kasach)
Teatr Polski (kasa główna – Krakowskie Przedmieście)
Teatr Guliwer, ul. Różana 16 (przy portierni)
Muzeum Niepodległości, al. Solidarności 62 (kiosk)
Zachęta- Narodowa Galeria Sztuki, pl. Małachowskiego 3 (księgarnia artystyczna)
Muzeum Rzeźby- Królikarnia, ul. Puławska 113 a
Muzeum Karykatury, ul. Kozia 11
Instytut Papieża Jana Pawła II, ul. Ks. Prymasa Augusta Hlonda 1 (wypożyczalnia)
Wspólnota Mieszkaniowa ALTERNATYWY 5 i 7”, ul. Alternatywy 7 (administracja Wspólnoty do godz.15.00)
Biblioteka Narodowa, al. Niepodległości 213 (punkt informacyjny)
Klub Malucha Książkowa 9b, ul. Książkowa 9b lokal 2 i 9 (przy wejściu)
Biblioteka Publiczna Ursynoteka, ul. Wasilkowskiego 9
Kofifi Kalimba, ul. Mierosławskiego 19
MITO ArtBook Cafe, ul. Waryńskiego 28
Nutka Cafe, ul.Obozowa 82 a (na parapecie przy wejściu)
Klubokawiarnia Jaś & Małgosia, Al. Jana Pawła II 57 (przy wejściu)
Qlka Cafe Klubokawiarnia, ul. Przasnyska 11 (przy wejściu)
Cafe Melon, ul. Inżynierska 1 (przy wejściu)
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 21, al. Solidarności 90
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 36, ul. Redutowa 48
EMPIK-Warszawa Junior, ul. Marszałkowska 116/122 (przy kasach)
EMPiK -Nowy Świat, ul. Nowy Świat 15/17 (przy kasach)
EMPiK – Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12 (przy kasach)
EMPiK- Blue City, Aleje Jerozolimskie 179 (przy kasach)

WROCŁAW
Muzeum Architektury, Bernardyńska 5 (info centrum)
Teatr Lalek, Teatralny 4 (przy kasach)
Teatr Capitol, Marszałka J. Piłsudskiego 67 (podwórko Teatru Capitol)
Vinyl Cafe, ul. Kotlarska 35-36 (przy wejściu)
Loopy’s World Wrocław, ul. Czekoladowa 20 (recepcja)
Dzieciolada, ul. Skrzydlata 21a/1b (część kawiarniana)
Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytet Medyczny, Kazimierza Bartla 5 (portiernia)
Kawiarnia Oliwierkowo, ul. Marca Polo 9B (na parapecie przy wejściu)
Auchan Wrocław, ul. Francuska 6 (przy kasie Miłej)
EMPiK – Renoma, ul. Świdnicka 40 (przy kasach)
EMPiK- Rynek, Rynek 50 (przy kasach)

POZNAŃ
Biblioteka Urzędu Miasta Poznania, Kolegiacki 17 (wypożyczalnia)
Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT, Gdańska 2, (BOK)
Galeria Miejska Arsenał, Stary Rynek 6 (kiosk przy ladzie)
Teatr Polski, 27 Grudnia 8/10 (hol, przy kasach)
Concordia Design (Studio Teatralne BLUM), Zwierzyniecka 3
Czytelnia Francuska Uniwersytetu A. Mickiewicza, ul. 28 Czerwca 1956 r 198
Biblioteka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa- UAM, ul. Umultowska 89a
Family Cafe, ul. Grunwaldzka 136 (przy wejściu)
Cafe Leniwiec, Os. Na Murawie 8/1 (przy wejściu)
Cafe Bajarka, pl. Wolności 8 (przy wejściu)
Umberto Restaurante, Grunwaldzka 222 (przy regałach z książkami)
Stragan Cafe, Franciszka Ratajczaka 31 (przy wejściu)
Publiczna Biblioteka Pedagogiczna, ul. Bułgarska 19 (wypożyczalnia)
Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej UAM, Fredry 10 (hol biblioteczny budynku Collegium Maius)
Centrum Informacji Miejskiej, ul. Ratajczaka 44 (lada obsługi klienta)
Muzeum Archeologiczne, ul. Wodna 22 (dziedziniec)
Rezerwat Archeologiczny „Genius loci” na Ostrowie Tumskim, ul. ks. Posadzego 3 (dziedziniec)
Salon Posnania, Ratajczaka 44 (na stoliku)
EMPiK Ratajczaka, ul. Ratajczaka 44 (przy kasach)
EMPiK – Stary Browar, ul. Półwiejska 42 (przy kasach)

http://zaczytani.org/
Dodaj artykuł do:
(dodano 26.04.17, autor: blackrose)
Dział literatura
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Piaseczny Andrzej
2
Skrzyńska Karolina
3
V/A
4
Maleńczuk Maciej
5
Badach Kuba
6
Lunatic Soul
7
Coma
8
Symcha Keller
9
Marilyn Manson
10
Nykiel Natalia
1
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
2
Ruben Ostlund
3
Denis Villeneuve
4
Lais Bodanzky
5
Dorota Kobiela, Hugh Welchman
6
Hallie Meyers-Shyer
7
Sebastian Lelio
8
Pif
9
Blandine Lenoir
10
Mario Cornejo
1
Montero Carla
2
Preston Douglas, Chid Lincoln
3
Jenkins Victoria
4
West Kasie
5
Turschmid Stefan
6
Latkowski Sylwester, Pytlakowski Piotr
7
Roll Liselotte
8
Gęścińska Alicja
9
Gregory Julie
10
Kordel Magdalena
1
Jarosław Murawski
2
Michaił Bułhakow
3
Dale Wasserman
4
Hanoch Levin
5
Nick Dear
6
Michaił Durnienkow
7
Siemion Złotnikow
8
Martin McDonagh
9
Marta Sokołowska
10
Piotr Rowicki
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia