Warsztaty: Spotkanie z Garym Condesem w Warszawie!

Studio Drama Point zaprasza na spotkanie z Garym Condesem - praca nad scenami, intensywne, tygodniowe warsztaty dla aktorów prowadzone w języku angielskim.

3 – 9 lipca 2017

10:00 – 15:00

Warszawa

Studio Drama Point

Gary Condes ma 20-letnie doświadczenie jako profesjonalny aktor w filmach mainstreamowych, niezależnych i offowych, serialach telewizyjnych i sitcomach, na West Endzie, Off-West Endzie, w teatrze repertuarowym i objazdowym. Pracował, między innymi, z takimi osobowościami jak: Sam Rockwell (”Moon”), Helena Bonham Carter (”Wings Of The Dove”), Colin Firth (”Fever Pitch”), Ray Winstone (”Five Seconds To Spare”).

Od 10 lat prowadzi kursy aktorskie i coachuje jako niezależny nauczyciel w Londynie, Paryżu, Zurychu, Krakowie, Pradze. Nauka Gary'ego jest głęboko zakorzeniona w technice zapoczątkowanej przez wielkiego Sanforda Meisnera, ale także inspirowana selektywnymi praktykami Stelli Adler i Stanisławskiego. Opierając się na ramionach tych gigantów, trenuje aktorów tak, aby pracowali z głębi serca, a nie intelektualnej głowy. Według Gary’ego aktorzy powinni mieć taki warsztat, który daje widzowi emocjonalnego „kopa” a to, co robią na scenie wydarza się w danej chwili. Gary trenuje aktorów odważnych i nieustraszonych, a jednocześnie konkretnych i precyzyjnych w ich wypowiedzi. Według Gary’ego celem aktora jest połączenie artyzmu z dyscypliną techniczną, po to, aby każdy występ był przepełniony „prawdziwym życiem”.

Oprócz kursów, Gary prowadzi też treningi indywidualne przygotowując aktorów do ról w filmach fabularnych, produkcjach teatralnych i serialach telewizyjnych. Pracował m.in. przy: ”Nymphomaniac” Larsa Von Triera, "Gra o tron" HBO, "Youth" Paolo Sorrentino, produkcji Sky1 ”24: Live Another Day”, Fox’a “The Bastard Executioner”, czy The Young Vic’s “Hamlet”. Tylko w tym roku pracował ze Stacy Martin nad jej najnowszą rolą w filmie "Vox Lux" w reżyserii Brady'ego Corbeta, z Edem Speleersem nad rolą w filmie Larsa von Triera ”The House that Jack Built", z Lucą Zizzarim w filmie "Peaky Blinders" i z Folą Evans –Akingbola nad postacią w "The Deep" dla kanału Disneya.

Jako reżyser, Gary Condes otrzymał wiele nagród i nominacji od krytyków. W kategorii Teatr: najlepszy reżyser dla "Luv" i najlepsza produkcja dla "Some Girl(s)” w teatrze Park Theatre w Londynie. W kategorii Film: najlepszy film krótkometrażowy i najlepszy aktor drugoplanowy na Los Angeles Asians On Film Festival, Złota Nagroda Original Comedy na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Houston, Najlepszy Film Krótkometrażowy na Festiwalu Filmowym Indie Spirit, Oficjalny finalista - Doskonałość W Filmie na Barcelona International Film Festival, Oficjalny Finał - Najlepsza Komedia na Berlin Independent Film Festival.

KRYTERIA KURSU - Praca nad scenami:

Sami wybieracie tekst sceny, ale wcześniej prosimy o przesłanie go do nas. Gary dopasuje je do osób i czasu pracy. Jeśli wybierzecie scenę w języku polskim, prześlijcie tłumaczenie po angielsku.

Czytanie sceny nie powinno zajmować więcej niż 3 – 5 minut. Tekst musi być przygotowany na pamięć już pierwszego dnia.

Udział w warsztatach wymaga 100% obecności

Cena: £360

ZAPRASZAMY!

Studio Drama Point:

ul. Stefana Batorego 14 lok. 72,

02-591 Warszawa - siedziba Casting’ Art

Tel: 501 280 754

Tel: 502 376 141

e-mail: studiodramapoint@gmail.com

http://dramapoint.pl

https://www.facebook.com/dramapoint/

https://www.facebook.com/events/803618903126207/

Dodaj artykuł do:
(dodano 11.05.17, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Piaseczny Andrzej
2
Skrzyńska Karolina
3
V/A
4
Maleńczuk Maciej
5
Badach Kuba
6
Lunatic Soul
7
Coma
8
Symcha Keller
9
Marilyn Manson
10
Nykiel Natalia
1
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
2
Ruben Ostlund
3
Denis Villeneuve
4
Lais Bodanzky
5
Dorota Kobiela, Hugh Welchman
6
Hallie Meyers-Shyer
7
Sebastian Lelio
8
Pif
9
Blandine Lenoir
10
Mario Cornejo
1
Montero Carla
2
Preston Douglas, Chid Lincoln
3
Jenkins Victoria
4
West Kasie
5
Turschmid Stefan
6
Latkowski Sylwester, Pytlakowski Piotr
7
Roll Liselotte
8
Gęścińska Alicja
9
Gregory Julie
10
Kordel Magdalena
1
Jarosław Murawski
2
Michaił Bułhakow
3
Dale Wasserman
4
Hanoch Levin
5
Nick Dear
6
Michaił Durnienkow
7
Siemion Złotnikow
8
Martin McDonagh
9
Marta Sokołowska
10
Piotr Rowicki
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia