Nadchodzą 9.Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu

W weekend od 25 do 27 maja odbędą się Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY. Będzie to już 9. edycja imprezy, która stała się jedną z najważniejszych imprez tego typu w Polsce. Wstęp na targi, które odbędą się we Wrocławskim Centrum Kongresowym (RCTB) przy ul. Wystawowej 1 jest bezpłatny.

DOBRE STRONY to okazja, by poznać ofertę najlepszych wydawnictw w Polsce stawiających na literaturę dla dzieci i młodzieży. Ponadto można się spodziewać stoisk z grami i nowoczesnymi pomocami naukowymi oraz oryginalnymi, kreatywnymi zabawkami. Na najmłodszych czytelników oraz młodzieży już od piątku będą czekać także inne liczne atrakcje. Szczególnie warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę warsztatów artystycznych inspirowanych literaturą, które będą się odbywać w specjalnie przygotowanej strefie zabaw prowadzonej przez Tęczówka Studio Natalia Talarek-Oswald. Nie zabraknie również spotkań z autorami i ilustratorami. Szczegółowy program wszystkich punktów programu zostanie opublikowany na stronie internetowej targów.

W ramach promocji najbardziej wartościowych książek podczas targów (25 maja) zostaną także przyznane Nagrody DOBRE STRONY. Jedna za najlepszą książkę dla dzieci oraz jedna za najlepszą książkę dla młodzieży. Wydawcy zwycięskich pozycji otrzymają po 20.000 złotych ufundowane przez Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Wszystkie książki nominowane w tym roku do Nagrody DOBRE STRONY oraz nagrodzone przez Jury będą dostępne na targach.

Warto zaglądać na stronę wydarzenia, gdyż lista wystawców aktualizowana jest na bieżąco: http://www.domliteratury.wroc.pl/content/18/lista_wystawcow__25–27_maja_2018

Dodaj artykuł do:
(dodano 10.05.18, autor: blackrose)
Dział literatura
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Słoń
2
Koteluk Mela
3
Abradab
4
Zaryan Aga
5
Imagine Dragons
6
Tęskno
7
Turnau Grzegorz
8
Domagała Paweł
9
Ostry, Bezimienni
10
Happysad
1
Sam Levinson
2
Jafar Panahi
3
Seung-wan Ryoo
4
Marcelo Martinessi
5
David Lowery
6
Gustav Moller
7
Rainer Sarnet
8
Erik Poppe
9
Meryem Benm'Barek-Aloisi
10
Assaf Bernstein
1
Andrzej Turczyński
2
Alberto T. Estévez
3
Gardner Martin
4
Karpińska Anna
5
Hinton S. E.
6
King Stephen
7
Sajer Guy
8
Lents Nathan H.
9
Sharot Tali
10
Kaczor Grzegorz A.
1
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
2
Gabriela Zapolska
3
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
4
Opera Krakowska w Krakowie
5
Rodion Szczedrin
6
Michaił Bułhakow
7
Jarosław Murawski
8
Dale Wasserman
9
Hanoch Levin
10
Nick Dear
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia