Święto Łazienkowskiej

Zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny, który odbędzie się na stadionie Legii już 2 czerwca! Od 8 do 18 będziecie mogli skorzystać z niezliczonych atrakcji sportowych, kulturalnych, edukacyjnych, takich jak gry i zabawy piłkarskie, animacje na sektorze rodzinnym i w Skyboksie, warsztaty dotyczące bezpieczeństwa nad wodą, czy zajęcia sportowe z przedstawicielami sekcji Legii, m.in. koszykówki, judo, tenisa, wioślarstwa i siatkówki. Do Waszej dyspozycji będzie także strefa food trucków.

Oprócz tego, mamy dla Was charytatywną loterię fantów, z której cały przychód zostanie przeznaczony na projekty Fundacji Legii. Każdy los wygrywa, a do wygrania będą m.in.: weekend w hotelu Narvil, wyjazd na obóz Legia Soccer Schools dla dziecka i rodzica czy vouchery na mecze Legii oraz vouchery do wykorzystania w Legia FanStore.

Punkt kulminacyjny imprezy nastąpi po południu, kiedy oklejona w barwy klubu karetka pogotowia zostanie oficjalnie przekazana Instytutowi „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Specjalistycznie wyposażony pojazd został zakupiony głównie dzięki wielkiej akcji Fundacji Legii i inicjatorów zbiórki na ten cel – grupy „Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom” oraz Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.

Tego dnia na głównej murawie przy Ł3 odbędą się także uroczyste treningi dzieci z ponad stu szkółek piłkarskich Legia Soccer Schools z całej Polski. Specjalną atrakcją będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Pucharem Polski i trofeum za 14-te mistrzostwo, które legioniści zdobyli w maju!

Zapraszamy! Świętuj z nami! Widzimy się już 2 czerwca przy Łazienkowskiej!

Dodaj artykuł do:
(dodano 29.05.18, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Fernando Leon de Aranoa
4
Abby Kohn, Marc Silverstein
5
Miranda Harcourt, Stuart McKenzie
6
James Marsh
7
Hafsteinn Gunnar Sigurasson
8
Gary Ross
9
Dusan Rapos
10
Leonor Serraille
1
Gleick James
2
O'Neill Robert
3
Scottoline Lisa
4
Czernek Wojciech
5
Degórska Izabela
6
Molina Antonio Munoz
7
Puzyńska Katarzyna
8
Zurli Arael
9
O'Neill Robert
10
Reeve Philip
1
Georges Bizet
2
Wieniedikt Jerofiejew
3
Stanisław Brejdygant
4
Natalia Korczakowska
5
Piotr Jędrzejas
6
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
7
Gabriela Zapolska
8
Opera Krakowska w Krakowie
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Rodion Szczedrin
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia