Mikołajki w kinie Kultura w Warszawie

Pokaz filmu animowanego, poczęstunek, warsztaty, a nawet… spotkanie ze św. Mikołajem. Stowarzyszenie Filmowców Polskich zaprasza wszystkie dzieci powyżej czwartego roku życia wraz z opiekunami na Mikołajki w kinie Kultura i restauracji Cinema Paradiso. 9 grudnia 2023, 11:00 – 15:00. Bilety w cenie 15 zł (od osoby) będą dostępne w kasie kina Kultura (także online) od 24 listopada.

Stowarzyszenie Filmowców Polskich zaprasza wszystkie dzieci powyżej czwartego roku życia wraz z opiekunami na wyjątkowe Mikołajki, które odbędą się 9 grudnia (sobota) w kinie Kultura i restauracji Cinema Paradiso (ul. Krakowskie Przedmieście 21/23, Warszawa).

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00 od pokazu siedmiu odcinków uwielbianej przez młodych kinomanów animowanej serii „Kicia Kocia pod choinkę” (42 min.). W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Po filmie dzieci w raz z opiekunami będą mogły wziąć udział w warsztatach, podczas których będą mogły stworzyć własne ozdoby świąteczne i oryginalne upominki. Dostępne będą także stanowiska z malowaniem twarzy i kolorowymi zmywalnymi tatuażami.

Na Mikołajkach nie może oczywiście zabraknąć samego Świętego Mikołaja, który chętnie zapozuje do świątecznych fotografii oraz odpowie na najbardziej dociekliwe pytania dotyczące jego profesji. A wszystko to przy stołach uginających się od fantazyjnych przekąsek, które kochają wszystkie dzieci.

Spotkanie Mikołajkowe zakończy się ok. godz. 15:00.

Bilety w cenie 15 zł (od osoby) będą dostępne w kasie kina Kultura (także online) od 24 listopada.

Dodaj artykuł do:
(dodano 22.11.23, autor: blackrose)
Dział film
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Dickinson
2
Baranovski
3
Mother Mother
4
Various Artists
5
Jennifer Lopez
6
Idles
7
Tomasz Makowiecki
8
John Surman
9
Arthur James
10
Paula Roma
1
Reem Kherici
2
Stéphan Castang
3
Ethan Coen
4
Han-min Kim
5
Martin Provost
6
Justine Triet
7
S.J. Clarkson
8
Reinaldo Marcus Green
9
Artur Żmijewski
10
Michael Mohan
1
Claire Castillon
2
Michael Sowa
3
Hector Kung
4
Claire Douglas
5
Anastazja Drabot
6
Małgorzata Niemtur
7
RuNyx
8
Weronika Wierzchowska
9
Aleksandra Muraszka
10
Marta Mrozińska
1
Katarzyna Minkowska
2
reż. Mariusz Treliński
3
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
4
Gabriela Zapolska
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Opera Krakowska w Krakowie
7
Rodion Szczedrin
8
Jarosław Murawski
9
Michaił Bułhakow
10
Dale Wasserman
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia