Dante Luciani – live jazz music w Klubie Harenda

17 lipca o godz. 20:00 w klubie Harenda zagra jeden z najlepszych amerykańskich muzyków jazzowych – Dante Luciani, który w przeszłości grywał m.in. z Frankiem Sinatrą i Natalie Cole.

Luciani jest wykładowcą puzonu w Departamencie Music Studio i Jazzu na Uniwersytecie w Miami Frost School of Music, gdzie jest koordynatorem programu Brass Jazz i prowadzi wielokrotnie nagradzaną Frost Jazz Band Concert. Luciani w przeszłości występował na jednej scenie z wieloma uznanymi artystami, m.in. Frankiem Sinatrą, Benem Vereenem, Natalie Cole, Anthonym Newleyem i Randym Breckerem.

Dante Luciani od wielu lat przyjeżdża do Polski latem jako wykładowca na Warsztatach Jazzowych w Puławach, gdzie pojawi się również i tym razem.

Rozgrywają:
Dante Luciani - puzon ,

źródło: Harenda

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.07.17, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Dante Luciani – live jazz music, Klub Harenda
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Helloween
2
Matteo Bocelli
3
Tom Odell
4
Arjen Anthony Lucassen
5
The Hives
6
Anna Krzeszowiec
7
Twenty One Pilots
8
Il Volo
9
Jean-Michel Jarre
10
Sophie Ellis Bextor
1
Kate Woods
2
Anthony D'Ambrosio
3
Johannes Schmid
4
Ari Aster
5
Felipe Vargas
6
Michael Chaves
7
Burhan Qurbani
8
Robert Wichrowski
9
Ron Howard
10
Samuel Van Grinsven
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia