Zygmunt Zdrojewicz (pod redakcją)
Tajemniczy świat kobiecego orgazmu

Sypialnia stająca się miejscem prawdziwej radości.

Kobieta – dla większości mężczyzn świat nieodkryty, istota z innej planety. Tak naprawdę potrafi zaskoczyć nawet samą siebie. Jedna romantyczna, druga wręcz przeciwnie. Jedna czuła, druga zupełnie oziębła. Każda kobieta jest inna, jednak łączy je wiele. Coraz więcej kobiet pragnie odkryć samą siebie, również w kwestii seksu. Należysz do tej grupy? A może jesteś mężczyzną, który chce lepiej zrozumieć kobiecy świat? Bez względu czy jesteś w pierwszej czy drugiej grupie, koniecznie sięgnij po „Tajemniczy świat kobiecego orgazmu” napisany pod redakcją Zygmunta Zdrojewicza. Publikacja przyjemna, ale i niezwykle użyteczna. Jej walory poznawcze i praktyczne powinny zostać wcielone w życie w każdej sypialni.

Seks nadal w naszym społeczeństwie jest tematem tabu. Mimo, że słyszy się o nim niemal każdego dnia. Przywołuje się go w mediach, podczas rozmów w pracy czy na ulicy. Tematu tego nie unikniemy, mimo że wielu z nas nadal na magiczne słowo „seks” reaguje wypiekami. Jednak coraz większe grono ludzi zaczyna dostrzegać, że seks to nie tylko przyjemność, ale bardzo ważny element w tworzeniu szczęśliwego i trwałego związku. Czerpanie z niego prawdziwej przyjemności, nie powinno być powodem do wstydu, ale do radości, że możemy spełniać się w tej dziedzinie życia. Na pewno pomoże nam w tym książka pt. „Tajemniczy świat kobiecego orgazmu”. Czym różni się od poradników, od których uginają się półki w księgarniach? Przede wszystkim to nie jest poradnik. To rozprawa o kobiecej seksualności bez porad z cyklu: co zrobić, aby przeżywać orgazm za orgazmem.

Rozprawa przystępna absolutnie dla każdego. Napisali ją profesorowie, doktorzy, magistrzy, ale i studenci. Jednak nie odnajdziecie w nich akademickich sformułowań niezrozumiałych dla reszty świata. Walorem tej publikacji jest też szerokie ujęcie tematu kobiecej seksualności. Odnajdziecie w niej m.in. wątki historyczne, opowiadające o tym, jak niegdyś traktowano kobietę, jej ciało i potrzeby seksualne. W tym miejscu na pewno pojawi się myśl: jak dobrze, że nie żyjemy w tamtych czasach, ale i jak dobrze, że nie żyjemy w innej kulturze, gdzie seks dla kobiety jest sprowadzany tylko do jednej roli: rozmnażania. W niektórych krajach kobiety nadal nie mogę czerpać radości z seksu, a jako małe dziewczynki są okaleczane poprzez pozbawienie np. łechtaczki, żeby tylko nie mogły poczuć przyjemności.

Mało kto z nas zdaje sobie sprawę z tego, że kobiecy orgazm nadal jest uwarunkowany społecznie i psychologicznie. Dodatkowo, na jego jakość wpływa bardzo wiele różnorodnych czynników. To czy kobieta jest w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej jest w tym przypadku elementem kluczowym. Dodam, że publikacja jest oparta o liczne badania, co czyni ja jeszcze bardziej wiarygodną. „Tajemniczy świat kobiecego orgazmu” to publikacja rzetelna i w pełni wyczerpująca temat. Zatem można ją polecić każdemu, kto chociaż trochę jest zainteresowany życiem seksualnym.

Joanna Ulanowicz
(joanna.ulanowicz@irka.com.pl)

Tajemniczy świat kobiecego orgazmu, pod redakcją Zygmunta Zdrojewicza, wydanie II poprawione i rozszerzone; Wydawnictwo Continu

średnia ocena:
oceń utwór:
Dodaj artykuł do:
(dodano 27.11.16 autor: asia_0506)
Dział literatura
Tagi: seks, orgazm, kobieta, przyjemność, radość z seksu
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Jula
2
Harry Styles
3
Mateusz Ziółko
4
Rammstein
5
Grzegorz Hyży
6
Harusha
7
Procol Harum
8
Linkin Park
9
Dr Misio
10
Diana Krall
1
Terrence Malick
2
James Ponsoldt
3
Anne Zohra Berrached
4
Nicolette Krebitz
5
Terry George
6
Jan Kidawa-Błoński
7
Maria Schrader
8
John Butler
9
Harry Cleven
10
Kirill Serebrnikow
1
Katarzyna Archimowicz
2
Słabuszewska-Krauze Iwona
3
Machura Marek
4
Jagielski Krzysztof
5
Ornacka Ewa
6
Cussler Clive
7
Młynarska Agata, Litorowicz-Siegert Agnieszka
8
Bakuła Hanna, Izdebski Zbigniew
9
Honeyman Gail
10
Górski Artur
1
Lars von Trier
2
Rodion Szczedrin
3
Éric Assous / reż. Wojciech Pszoniak
4
Magdalena Popławska
5
reż. Mariusz Babicki
6
William Shakespeare
7
8
Henryk Rzewuski / reż. Tomasz Węgorzewski
9
Henry Lewis, Jonathan Sayer i Henry Shields / reż. Tomasz Dutkiewicz
10
Mikołaj Grabowski
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia