„Mały zwierzak-wielkie serce” - Konkurs Fotograficzny

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach ogłasza powiatowy Konkurs Fotograficzny, którego tematem będą ukochane przez wszystkich zwierzaki! Pod hasłem „Mały Zwierzak-Wielkie Serce” kryje się wiele emocji i miłości do zwierząt, lecz nie tylko domowych. Liczymy na pełne oryginalnych spostrzeżeń i inwencji zdjęcia, które odniosą się do tematu, ilustrując go i oddając w poruszający sposób relacje między człowiekiem i zwierzakiem, oraz własne podpatrzone i zatrzymane chwile ze zwierzęciem w roli głównej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i dorośli. Wszyscy oceniani będą w odpowiednich kategoriach wiekowych – od szkoły podstawowej po kategorię dla dorosłych. Każdy uczestnik może przygotować do 5 fotografii, które muszą odnosić się do hasła przewodniego konkursu. Celem konkursu jest m.in. rozbudzanie wrażliwości estetycznej, rozwijanie kreatywności oraz aktywizacja wszystkich, którzy amatorsko zajmują się fotografią i pragną spróbować swoich sił w twórczej rywalizacji.  To, w jaki sposób podejdziecie do tematu zależy tylko od inwencji i wyobraźni. Zwierzęta towarzyszą nam na co dzień, dbamy o nie i kochamy je, a one odwzajemniają nam swoje uczucia. Czekamy więc na Wasze prace pełne zwierzęcej miłości. Prace należy oddać osobiście lub przesłać pocztą to dnia 6 grudnia do godz. 15.00. Ważne aby dołączyć do nich czytelnie wypełnioną kartę zgłoszenia. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w regulaminie. Powodzenia!

Regulamin i karta zgłoszenia - https://www.mokwojkowice.pl/event/maly-zwierzak-wielkie-serce-konkurs-fotograficzny/

Dodaj artykuł do:
(dodano 30.10.19, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Osbourne Ozzy
2
Tame Impala
3
KARAŚ/ROGUCKI
4
Królik Bartek
5
Przybysz Paulina
6
Morrone Michele
7
Metheny Pat
8
O.S.T.R.
9
Sochacka Kaśka
10
Obel Agnes
1
Donato Carrisi
2
Ladj Ly
3
Autumn de Wilde
4
Xavier Dolan
5
Guy Ritchie
6
Monia Chokri
7
Cathy Yan
8
Tom Waller
9
Justine Triet
10
Warwick Thornton
1
Michał Siegoczyński
2
Reginald Rose
3
Marcin Szczygielski
4
Moises Kaufman
5
Pam Gems
6
Siemion Złotnikow
7
Ray Cooney
8
Aleksandra Wolf
9
Torben Betts
10
Marek Modzelewski
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia