"Otwarte serce" - wystawa fotograficzna w Galerii Kordegarda

W dniach 4-16 kwietnia będzie miała miejsce wystawa fotografii autorstwa Rafała Burczyńskiego w aranżacji Arkadiusza Janczaka pt. "Otwarte serce".

Wystawa niepublikowanych fotografii przedstawiająca przebieg operacji wrodzonej wady serca - kanału przedsionkowo-komorowego u pół rocznego dziecka, wykonywanej przez zespół lekarzy pod kierunkiem prof. Piotra Burczyńskiego z Kliniki Kardiochirurgii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, wiceprezesa zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Projekt ma na celu zwrócenie uwagi na Polską Kardiochirurgię Dziecięcą, jej rangę i znaczenie w medycynie i w życiu każdego człowieka. Wystawa pokazuje wybitne zdolności kardiochirurga dziecięcego, jego niepowtarzalne umiejętności i olbrzymi talent. Przedstawia mistykę zawodu chirurga i jego rolę w walce o ratowanie życia ludzkiego. Operacja na żywym sercu 6 miesięcznego dziecka jest dowodem na istnienie lekarzy „otwartego serca” o nieprzeciętnych możliwościach i predyspozycjach. Wystawa poświęcona pamięci prof. Jarosława Stodulskiego, jednego z twórców współczesnej Kardiochirurgii Dziecięcej i nauczyciela kolejnych pokoleń kardiochirurgów w Polsce.

pomysłodawca i autor zdjęć:
Rafał Burczyński

pomysłodawca i autor projektu:
Arkadiusz Janczak

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.04.13, autor: irka)
Tagi: Otwarte serce, wystawa fotograficzna w Galerii Kordegarda
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Katatonia
2
Neil Young & The Chrome Hearts
3
Saxon
4
Calum Hood
5
Skunk Anansie
6
Eluveitie
7
Arkadiusz Jakubik
8
sanah
9
Damiano David
10
W.E.N.A.
1
David Marqués
2
Celine Song
3
Lionel Baier
4
Dean DeBlois
5
Margien Rogaar
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Len Wiseman
8
Frydrych-Zdanowska
9
Wes Anderson
10
Tim Moriarty
1
Paweł Miśkiewicz
2
Ewa Platt
3
Ilaria Lanzino
4
Sebastian Fabijański
5
Anna Kękuś
6
Łukasz Czuj
7
reż. Mariusz Treliński
8
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
9
Gabriela Zapolska
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia