Dobrze być kultowym dziadkiem

"Dobrze być dziadkiem" to drugi teledysk promujący płytę "Prosto" zespołu Kult. Muzycy grupy wcielają się w nim w rolę tytułowych dziadków udowadniając, że życie staruszka nie jest wcale ponure.

Pierwszym singlem promującym nowy krążek Kultu był "Układ zamknięty". Album "Prosto" ukazał się nakładem S.P. Records 13 maja 2013 roku. Reżyserem teledysku jest Sławek Pietrzak, zdjęcia wykonał Michał Jaskulski.

Dodaj artykuł do:
(dodano 14.05.13, autor: sylwesterzimon)
Dział muzyka
Tagi: kult, prosto, kazik staszewski
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Blumberg
2
The Storyteller
3
Wojtek Mazolewski Quintet
4
Ólafur Arnalds
5
Steve Hackett
6
Pink Floyd
7
Paul Weller
8
Józef Skrzek
9
The Teskey Brothers
10
CALUM HOOD
1
Samuel Van Grinsven
2
Mike Flanagan
3
Danny Boyle
4
Paolo Genovese
5
Paolo Cognetti
6
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
7
Jan Hřebejk
8
Rebecca Lenkiewicz
9
Ido Fluk
10
David Marqués
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia