Pierwszy teledysk promujący nowy album Mesajah

7 czerwca wspólnym nakładem połączonych sił dwóch wrocławskich wytwórni Urban Rec. i Lou Rocked Boys ukaże się album Mesajah - "Brudna prawda"

Już dziś wytwórnia UrbanRec we współpracy z SSG prezentuje pierwszy teledysk promujący i zapowiadający album "Brudna Prawda".

Klip, zrealizowany przez OGfilms, powstał do utworu 'Ten kraj', w którym gościnnie usłyszeć można znanego m.in. z projektu Mixtura - Grizzliego. Singiel sprawdzić można pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=v-1XTt0_7TU

'Pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, obżarstwo, lenistwo… czy taki jest ten kraj?' Sprawdź teledysk i odpowiedz sobie na to pytanie.

Wideo nakręcono we Wrocławiu i jest wynikiem współpracy i zaangażowania wielu osób, które brały udział w jego tworzeniu - wszystkim ogromnie dziękujemy.

Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, przystąpił do pracy nad "Brudną Prawdą" zaraz po premierze "Jestem Stąd" i tak - zaledwie w rok po ukazaniu się poprzedniej płyty - możemy usłyszeć efekty. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie sprawna pomoc Adrego i Paxona w Popular Station Studio przy realizacji wokali oraz House of Riddim, Riddim Bandits, Dreadsquad i Emira Kobolic - twórców warstwy muzycznej.

Mesajah nie opuszczał murów studia przez pięć miesięcy. Skupiony tylko nad pracą stworzył album złożony z trzynastu premierowych utworów. Sam artysta określa stylistykę płyty jako modern roots, która zjedna fanów reggae, hip-hop, jak i dancehall. Dopełnieniem całości jest doborowe towarzystwo gości: Abradab, paXon, Yanaz, OnaManArmy, Tallib, Grizzlee, Blackout JA oraz chórki IGrades – które wspierają wokalne poczynania artysty zarówno w studiu jak i na scenie.

Dodaj artykuł do:
(dodano 15.05.13, autor: irka)
Dział muzyka
Tagi: Pierwszy teledysk promujący nowy album Mesajah
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Blumberg
2
The Storyteller
3
Wojtek Mazolewski Quintet
4
Ólafur Arnalds
5
Steve Hackett
6
Pink Floyd
7
Paul Weller
8
Józef Skrzek
9
The Teskey Brothers
10
CALUM HOOD
1
Samuel Van Grinsven
2
Mike Flanagan
3
Danny Boyle
4
Paolo Genovese
5
Paolo Cognetti
6
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
7
Jan Hřebejk
8
Rebecca Lenkiewicz
9
Ido Fluk
10
David Marqués
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia