Kopernik po godzinach. W Koperniku startują cykliczne wieczory dla dorosłych

Centrum Nauki Kopernik zaprasza 23 maja o godz. 19.00 na moc niezapomnianych wrażeń! W Koperniku startują cykliczne wieczory dla dorosłych.

Gra w klasy
Nie będziemy czytać Julio Cortazara, ani nostalgicznie wspominać dawnych dziecinnych zabaw. Poznamy za to mechanizmy gier i sprawdzimy, jak za ich pomocą interpretować rzeczywistość.
W programie:
- zwiedzanie wystaw Centrum Nauki Kopernik
- warsztaty z ekspertami teorii gier
- mistrzowie RPG - Grupa Lans Macabre
- „Komora maszyny losującej jest pusta” - spektakl Klubu Komediowego Chłodna 25 i Teatru Improwizowanego KLANCYK
- „Latający robot” i „Świetlny Labirynt” – minilaboratoria
- gra terenowa po wystawach szlakiem tematu wieczoru
- pokazy specjalne w planetarium
- Teresa i Tygrysy - sety didżejskie przy lampce wina
Można skorzystać ze wszystkich atrakcji. Można po prostu zwiedzić Kopernika. Można też porozmawiać ze znajomymi słuchając muzyki. Pełna dowolność. Tylko jeden warunek: żadnych dzieci!

Zapraszamy od godz. 19.00. Bilety (25 zł) do kupienia na www.kopernik.org.pl , a wieczorem w dniu wydarzenia – w kasach.

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.05.13, autor: blackrose)
Tagi: Centrum Nauki Kopernik
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Blumberg
2
The Storyteller
3
Wojtek Mazolewski Quintet
4
Ólafur Arnalds
5
Steve Hackett
6
Pink Floyd
7
Paul Weller
8
Józef Skrzek
9
The Teskey Brothers
10
CALUM HOOD
1
Samuel Van Grinsven
2
Mike Flanagan
3
Danny Boyle
4
Paolo Genovese
5
Paolo Cognetti
6
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
7
Jan Hřebejk
8
Rebecca Lenkiewicz
9
Ido Fluk
10
David Marqués
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia