Ja jestem Żyd z Wesela
2 listopada 2013 roku na Nowej Scenie Narodowego Teatru Starego im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie odbędzie się spektakl, przypominający postać zmarłego w tym roku Jerzego Nowaka.

W Dzień Zaduszny Narodowy Teatr Stary chce w szczególny sposób wspomnieć Jerzego Nowaka, genialnego aktora Swinarskiego, Jarockiego i Wajdy, Wybitnego Kolegę, który odszedł w tym roku, w wieku 90 lat, niezapomnianego Żyda z Wesela.
 
Także przypomnieć historię niezwykłego, zagranego 633 razy spektaklu, według opowiadania Romana Brandstaettera w adaptacji Tadeusza Malaka – który pozostawał na afiszu Teatru przez 19 sezonów.
Zaproszenia na spektakl czekają na widzów w Biurze Obsługi Widza – pl. Szczepański 1. Ilość zaproszeń jest ograniczona.

 

 

Dodaj artykuł do:
(dodano 29.10.13, autor: blackrose)
Tagi: Ja jestem Żyd z Wesela, teatr, żydzi
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dropkick Murphys
2
Robert Plant
3
Bob Dylan
4
Bioscope
5
Orbit Culture
6
Balu Brigada
7
Eunike Tanzil
8
Of Mice & Men
9
David Gilmour
10
OMD
1
Margherita Ferri
2
Michel Franco
3
Paul Feig
4
Eva Libertad
5
Lynne Ramsay
6
Agnieszka Holland
7
Sebastian Juszczyk
8
Wojciech Smarzowski
9
Bálint Dániel Sós
10
Michał Kwieciński
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia