Konferencja „PRawdziwy PR” w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie

Wyższa Szkoła Europejska i Polskie Stowarzyszenie Public Relations zapraszają 5 marca 2014r. od godz. 12:00 na wykłady specjalistów, które odbędą w ramach ogólnopolskiej konferencji „PRawdziwy PR”.

Celem konferencji „PRawdziwy PR” jest propagowanie wiedzy z zakresu Public Relations i etycznych postaw w tej dziedzinie. Wiele osób nie wie na czym właściwie polega praca PR-owców, a ponieważ nie znajduje odpowiedzi na to pytanie zaczyna wierzyć w funkcjonujące mity na temat branży. Projekt ma charakter społeczno-edukacyjny, a do udziału w nim zapraszane są uczelnie wyższe, które następnie goszczą ekspertów PSPR wygłaszających prelekcje pod przewodnim tematem: Co to jest PR i na czym polega praca w branży.

Wśród ekspertów wystąpią:
godz. 12:00 - Dariusz Tworzydło „Czynniki sukcesu w procesie budowania własnego wizerunku”
godz. 13:00 - Sebastian Chachołek „Marketing polityczny”
godz. 14:00 - Krystian Dudek „PR w XXI wieku. Co robić, czego unikać i czego się spodziewać.”

Krystian Dudek jest inicjatorem projektu, członek Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, który stara się obalać mity związane z tą branżą. Komentuje on, że chętnych do wysłuchania czym tak na prawdę jest PR nie brakuje - w wykładach uczestniczyło już ponad tysiąc osób. Za projekt PRawdziwy PR 12 lutego br. Krystian Dudek odebrał w Warszawie nagrodę LWA PR 2013, jedno z najważniejszych wyróżnień w branży.

- Gratulujemy sukcesu i bardzo się cieszymy, że konferencja PRawdziwy PR będzie się odbywała także na naszej uczelni i aż trzy wykłady zostaną wygłoszone przez cenionych w branży specjalistów - mówi Iwona Stolarska, specjalista ds. PR Wyższej Szkoły Europejskiej.

Udział w wykładach jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie!

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.03.14, autor: blackrose)
Tagi: Konferencja, PRawdziwy PR, Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Yungblud
2
Benson Boone
3
Katatonia
4
Calum Hood
5
Saxon
6
Neil Young & The Chrome Hearts
7
sanah
8
Eluveitie
9
Skunk Anansie
10
Arkadiusz Jakubik
1
David Marqués
2
Michael Dweck, Gregory Kershaw
3
Blandine Lenoir
4
Lionel Baier
5
Margien Rogaar
6
Dean DeBlois
7
Frydrych-Zdanowska
8
Tim Moriarty
9
Len Wiseman
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia