Zagraj w teatr na Prima Aprilis

To nie są żarty! Pierwszego kwietnia po raz pierwszy w Toruniu odbędzie się Teatralna Gra Miejska zorganizowana przez studentów specjalizacji animacja kultury z Katedry Kulturoznawstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. To jeden z punktów programu ogólnopolskiej akcji "Dotknij Teatru" przygotowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

Teatralna Gra Miejska jest dla wszystkich, którzy chcą się wkręcić w wir zdarzeń teatralnych, zajrzeć za kulisy toruńskich scen, zmierzyć z bohaterami przedstawień, poczuć smak życia teatralnego dawniej i dziś oraz sprawdzić na sobie, że teatr działa. Fabuła gry gwarantuje przygodę, działanie, niebanalne zadania i teatralny finał. Miejscem gry stanie się Stary i Nowy Rynek Torunia.

Start Gry: 1 kwietnia (wtorek), godz. 12:00 - Wydział Filologiczny UMK, ul. Fosa Staromiejska 3

Czas trwania gry - 2,5 h.

Zakończenie gry: godz. 14:30

Liczba uczestników jest ograniczona. Udział w grze jest bezpłatny.

Zgłoszenia: do 30 marca (niedziela) na adres e-mail: animacjaqultury@gmail.com (imię, nazwisko, wiek, numer tel. kontaktowego i adres e-mail).

Regulamin Teatralnej Gry Miejskiej i szczegółowe informacje:

www.kulturoznawstwo.umk.pl; http://animacjakulturyumk.blogspot.com

Partnerzy wydarzenia: Teatr Baj Pomorski, Teatr im. W. Horzycy, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu

Dotknij Teatru to ogólnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, którego koordynatorem jest Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Jego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. To wyjątkowo szeroka i interdyscyplinarna forma obchodów Dnia Teatru. Poprzez program zawierający różnorodne działania, m.in. spektakle, warsztaty, czytania dramatów, akcje plenerowe, performance, wystawy, próby otwarte, projekcje, wykłady i koncerty, promuje i popularyzuje sztukę teatru i czyni ją dostępną w najróżniejszych przestrzeniach. Widzowie poznają teatr „od kuchni”, zostają zaproszeni do wspólnego tworzenia.

Dodaj artykuł do:
(dodano 26.03.14, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Prima Aprilis, Teatralna Gra Miejska , Toruń
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dan Trachtenberg
2
Sebastian Juszczyk
3
Wojciech Smarzowski
4
Agnieszka Holland
5
Radu Jude
6
Paweł Podolski
7
Michał Kwieciński
8
Maura Delpero
9
James Marquand
10
Błażej Hadro
1
Nick Trend
2
Alba Cardalda
3
Remigiusz Mróz
4
Sebastian Fitzek
5
Jacek Dehnel, Maryla Szymiczkowa, Piotr Tarczyński
6
Jakub Rutka
7
Penelope Ward
8
Elena Ferrante
9
Tokuro Nukui
10
Charlotte Link
1
Zyta Rudzka
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia