Konstruowanie artystycznej refleksji – wystawa

Młodzi, wrażliwi, ponadprzeciętni i ciekawi świata… To właśnie oni, studenci Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, skupieni wokół kół Artystyczno-Naukowych, już niedługo pokażą owoce swojej pracy – stanowiące próbę opisu świata, twórczego rejestrowania spostrzeżeń, doświadczeń i konstruowania artystycznej refleksji.

Zapraszamy na wernisaż „O! KOŁO”, który odbędzie się we wtorek, 1 kwietnia o godz. 17.30 w „Akademii w Bronowicach” – lokalu ASP w Galerii Bronowice.

Będzie to nie tylko okazja do spotkania z artystami, ale przekonania się, że sztuka w centrum handlowym ma rację bytu.

Dodaj artykuł do:
(dodano 01.04.14, autor: blackrose)
Tagi: Konstruowanie artystycznej refleksji, wystawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Archive
2
Gorillaz
3
Kwiat Jabłoni
4
Balu Brigada
5
Megadeth
6
Robbie Williams
7
Karnivool
8
Lech Janerka
9
Gaerea
10
Avatar
1
David Borenstein, Pavel Talankin
2
Joachim Trier
3
Gan Bi
4
Łukasz Palkowski
5
Christophe Gans
6
Chloe Zhao
7
Michel Franco
8
Margherita Ferri
9
Paolo Sorrentino
10
Eva Libertad
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia