Hip-hop na Służewcu

Już 12 lipca warszawski Tor Wyścigów Służewiec stanie się areną wyjątkowego (tak pod względem skali, jak i różnorodności) święta kultury hip-hop.

Pierwsza odsłona The Wall Warsaw Hip Hop Festival to doskonała okazja, by obcować z twórczością jej najpopularniejszych reprezentantów. Od strony muzycznej gwarantuje to długa lista czołowych artystów, w tym już pierwsi ogłoszeni wykonawcy: Molesta Ewenement, Bisz, Rasmentalism i JWP/BC. Finałem imprezy będzie jedyny w swoim rodzaju koncert, podczas którego kilkunastu zasłużonych raperów odegra własne interpretacje utworów z klasycznego albumu "Skandal" Molesty.

Sygnałem do startu całodziennego The Wall Warsaw Hip Hop Festival będzie jam graffiti przy słynnym murze wyścigowym - najdłuższej legalnej ścianie w Europie. Równocześnie jedna z hal legendarnego obiektu sportowego pomieści Street Market, czyli jedyne hiphopowe targi w Polsce. Wśród wystawców znajdą się m.in. najważniejsze polskie labele wydawnicze, popularne i niszowe marki odzieżowe, branżowe sklepy muzyczne i płytowe czy wreszcie specjalistyczne czasopisma, poświęcone typowo miejskim aktywnościom.

Nie zabraknie też miejsca na otwartą dyskusję - organizatorzy przygotowali bowiem cykl paneli z udziałem wybitnych reprezentantów kultury czterech elementów: artystów, aktywistów, dziennikarzy i hiphopowych przedsiębiorców.

Sprzedaż biletów na część koncertową rusza 22 kwietnia. Wstęp na jam graffiti, Street Market i panele dyskusyjne jest bezpłatny.

Po najświeższe aktualności odsyłamy na oficjalny facebookowy profil The Wall Warsaw Hip Hop Festival:

The Wall Warsaw Hip Hop Festiwal
Warszawa, 12.07.2014
Tor Wyścigów Służewiec

Dodaj artykuł do:
(dodano 17.04.2014, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Warszawski Tor Wyścigów Służewiec, Molesta Ewenement, Bisz, Rasmentalism
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Europe
2
Bring Me The Horizon
3
Kasabian
4
The Rolling Stones
5
Orliński Jakub Józef, Il Pomo d'Oro
6
Sienna Spiro
7
Muse
8
Tarja
9
Suki Waterhouse
10
The Pretty Reckless
1
David Robert Mitchell
2
Yann Gozlan
3
Kei Ishikawa
4
Ridley Scott
5
Richard Linklater
6
Maciej Cuske
7
Christopher Nolan
8
Gabriele Muccino
9
Stéphane Demoustier
10
Bart Schrijver
1
Loreth Anne White
2
Sylvain Tesson
3
Małgorzata Zielińska
4
Robert A. Heinlein
5
Tomasz Jurys, Mateusz Grajek
6
Ruth K. Westheimer, Allison Gilbert Pierre Lehu
7
Agata Zamarska
8
Catherine Bell
9
Kazuo Ishiguro
10
Sebastian Fitzek
1
Marcin Wierzchowski
2
Norbert Bajan
3
Jacek Mikołajczyk
4
Natalia Korczakowska
5
Ewa Platt
6
Krzysztof Pastor
7
Krzysztof Garbaczewski
8
Richard Chappell
9
Paweł Miśkiewicz
10
Alina Moś
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia