Znamy pierwsze gwiazdy Śliwka Fest 2014!

Już w dniach 15-16 sierpnia w Chmielnikach koło Bydgoszczy odbędzie się kolejna, już czwarta edycja Śliwka Fest. Znamy już pierwsze gwiazdy wydarzenia! Śliwka Fest to wielkie muzyczne święto, które w tym roku odbędzie się już po raz czwarty. Po niezwykle udanej zeszłej edycji, podczas której gwiazdą była formacja Acid Drinkers, nadszedł czas na podniesienie poprzeczki. Wiemy już, że pierwszymi gwiazdami Śliwka Fest są Decapitated oraz Hunter!

Decapitated to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel metalowych na świecie. Grupa zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami cieszy się ogromną popularnością i regularnie pojawia się na największych wydarzeniach muzycznych. O klasie tego zespołu może świadczyć chociażby fakt pojawienia się na Wacken Metal Festival, czy koncertowanie u boku takich formacji, jak Children of Bodom, Gojira, czy Meshuggah. Już 15 sierpnia Decapitated pojawi się ze swoim show na Śliwka Fest 2014!

https://www.youtube.com/watch?v=-KFObx3n2K0

Hunter to najprawdziwsza legenda polskiej sceny metalowej. Zespół powstał w 1985 roku i do tej pory regularnie tworzy oraz koncertuje, ciesząc się coraz większym uznaniem wśród słuchaczy. Grupa pochwalić się może rzeszą fanów w całym kraju, a także występami na największych wydarzeniach w Polsce. Muzycy już kilkukrotnie dawali niesamowite show na Przystanku Woodstock, czy Ursynaliach, a także dzielili scenę z gwiazdami takimi jak Metallica, Machine Head, czy Gojira.
Już 16 sierpnia Hunter pojawi się w roli gwiazdy drugiego dnia Śliwka Fest 2014!

https://www.youtube.com/watch?v=Mzr_4H68FsY

Śliwka Fest 2014 odbędzie się w dniach 15-16 sierpnia w Chmielnikach koło Bydgoszczy. Należy przypomnieć, że impreza jest całkowicie darmowa i to dopiero początek muzycznych ogłoszeń dotyczących wydarzenia!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.sliwkafest.pl/ oraz oficjalnym profilu Śliwka Fest na Facebooku: https://www.facebook.com/SliwkaFEST

Wybierasz się na Śliwka Fest 2014? Dołącz do wydarzenia! www.facebook.com/events/1437556283194946/

Dodaj artykuł do:
(dodano 08.07.2014, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: pierwsze gwiazdy, Śliwka Fest 2014
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Absolutely
2
Tarja
3
Evanescence
4
Maisie Peters
5
Blindead23
6
Crown Lands
7
Black Label Society
8
Arlo Parks
9
Bring Me The Horizon
10
Bryan Ferry
1
Gang Zhang
2
Mike Marzuk
3
Ben Gregor
4
Steven Spielberg
5
Travis Knight
6
Karsten Kiilerich
7
Sang-il Lee
8
Rafał Reyman Głombiowski
9
Sarah Miro Fischer
10
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
1
Dr. Emily Anhalt
2
Sara Antczak
3
Weronika Ilska
4
Max Czornyj
5
Bartosz Szczygielski
6
Cameron Sullivan
7
Emilia Sułek
8
Alina Adamowicz, Karolina Nowakowska
9
J.R.R. Tolkien
10
Nicholas Sparks
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia