The Atomic Bitchwax we Wrocławiu

Legendarna kapela ze Stanów Zjednoczonych zagra już w sierpniu na deskach wrocławskiego klubu Alive. Członkowie zespołu The Atomic Bitchwax, którzy udzielają się też między innymi w Monster Magnet, w wakacje będą tam promować swoje nowe wydawnictwo. Po pięciu pełnych albumach studyjnych muzycy z The Atomic Bitchwax postanowili wydać szósty krążek. Zaraz potem członkowie tej pochodzącej z Nowego Jorku kapeli udają się na długie tournee po Europie promujące nową płytę.

Wspomniany zespół powstał w 1993 roku. Jego założycielami byli Chris Kosnik, Ed Mundell oraz Keith Ackerman. Muzyka TAB to połączenie psychodelicznego rocka zakorzenionego w latach sześćdziesiątych 20­stego wieku. Członkowie tej kapeli nawiązują w swoich rytmach także do hard rocka i metalu rodem z Black Sabbath. Co ciekawe, członkowie tej amerykańskiej kapeli udzielają się także w innych zespołach, takich jak: Monster Magnet, Godspeed, Solace czy Black NASA.

Koncert we Wrocławiu już 4 sierpnia 2014 roku w klubie Alive (pod nasypem kolejowym).

Bilety w cenie 30 PLN do kupienia w przedsprzedaży oraz w dniu koncertu 40 PLN.

Początek godzina 20.00. UWAGA – ilość biletów ograniczona!

Kapela: The Atomic Bitchwax (USA)

Gdzie: Klub Alive (ul. Kolejowa)

Kiedy: 04.08.2014 r.

Start: 20:00

Dodaj artykuł do:
(dodano 15.07.14, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: The Atomic Bitchwax, koncert, Wrocław
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Yungblud
2
Benson Boone
3
Katatonia
4
Calum Hood
5
Saxon
6
Neil Young & The Chrome Hearts
7
sanah
8
Eluveitie
9
Skunk Anansie
10
Arkadiusz Jakubik
1
David Marqués
2
Michael Dweck, Gregory Kershaw
3
Blandine Lenoir
4
Lionel Baier
5
Margien Rogaar
6
Dean DeBlois
7
Frydrych-Zdanowska
8
Len Wiseman
9
Tim Moriarty
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia