Koncert akustyczny Moniki Urlik

Studio Inicjatyw Twórczych zaprasza na koncert akustyczny Moniki Urlik w dniu 26. września 2014 r., o godz. 20.00 w Klubie Makulatura przy ul.Chmielnej 5/7 w Warszawie.

Młoda polska wokalistka, wykształcony muzyk o solidnym warsztacie, finalistka The Voice of Poland. Piosenkarka o jedynym tak brzmiącym głosie w Polsce. Zwyciężczyni międzynarodowego festiwalu VENA, laureatka TOP TRENDY 2006 i wielu innych festiwali i konkursów.

W 2011 roku zostaje finalistką programu „The Voice of Poland”.
W 2012 roku występuje w programie ”Bitwa na Głosy” z zespołem Afromental.
Pojawia się także w programach telewizyjnych: „Pytanie na śniadanie” i „Dzień dobry TVN”. Koncertuje z Radiem Zet Bydgoszcz. Nagrywa płytę „Dziecięce Przeboje” oraz „Kołysanki”.
W 2013 roku pojawia się jej pierwszy singiel „Nie wie nikt”, który zyskuje ponad 1 500 000 odsłon na serwisie YouTube. W tym samym roku zostaje zaproszona do udziału w rozrywkowej adaptacji „Mesjasza” Georga Friedricha Handla.
Na przełomie 2013 i 2014 roku uczestniczy w cyklu koncertów „The Voice of Poland” i „X Factor” w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Krakowie i Poznaniu.
W 2014 wydaje swoją pierwszą solową płytę.

wstęp: 25 zł

https://www.facebook.com/ events/654764267952646/ ?ref=ts&fref=ts

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.09.14, autor: wanilia)
Dział muzyka
Tagi: koncert akustyczny, Monika Urlik
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Archive
2
Gorillaz
3
Kwiat Jabłoni
4
Balu Brigada
5
Megadeth
6
Robbie Williams
7
Karnivool
8
Lech Janerka
9
Gaerea
10
Avatar
1
David Borenstein, Pavel Talankin
2
Joachim Trier
3
Gan Bi
4
Łukasz Palkowski
5
Christophe Gans
6
Chloe Zhao
7
Michel Franco
8
Margherita Ferri
9
Paolo Sorrentino
10
Eva Libertad
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia