Bokka znów koncertuje

BOKKA to bez watpienia najbardziej niezwykły projekt 2014 roku na polskiej scenie muzycznej. Debiutujacy zespół po wyprzedanej pierwszej trasie koncertowej i wystepach na najwiekszych festiwalach w Polsce i za granicą wyrusza w jesienna trase koncertową.

BOKKA od poczatku działa incognito, kierujac uwage na to, co jest dla nich najważniejsze - na swoja muzyke. Niespełna rok po wydaniu debiutanckiej, swietnie przyjetej płyty pt.„Bokka“, maja za soba wystepy m.in. na: Open’er Festival, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Meskie Granie i brytyjskim The Great Escape. Po krótkiej przerwie i intensywnych próbach zespół znów wyrusza na koncerty. Jesienna trasa obejmie przynajmniej 8 miast. Fani BOKKI moga liczyc na kilka koncertowych niespodzianek. Jako pierwsi przekonaja sie o tym torunianie już 10-go pazdziernika. Członkowie grupy zapowiadaja również, że jeszcze przed zakonczeniem trasy chca podzielic sie ze swiatem trzecim singlem i towarzyszacym mu teledyskiem.

Kim jest BOKKA?
Wiadomo o nich bardzo niewiele. Ich debiutancka płyta wyraznie zamieszała w srodowisku muzycznym. Doczekali sie dwóch singli – “Town Of Strangers” oraz “Reason“, do których teledyski zrealizował wielokrotnie nagradzany duet PSYCHOKINO. Zyskali uznanie jednego z najwiekszych portali muzycznych na swiecie Pitchfork, jako pierwszy polski artysta zostali ogłoszeni w line-upie tegorocznego Open’era, a liczba odsłon znakomitego teledysku do singla „Town Of Strangers” przekroczyła 1 mln i 200 tys. i nadal rosnie. Personalia i dorobek BOKKI sa celowo owiane tajemnica, by ich muzyka mogła mówic sama za siebie.

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.10.2014, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Bokka, trasa koncertowa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arlo Parks
2
Bryan Ferry
3
Bring Me The Horizon
4
Black Label Society
5
Crown Lands
6
At the Gates
7
Gorillaz
8
Kwiat Jabłoni
9
Balu Brigada
10
Megadeth
1
Sarah Miro Fischer
2
Rafał Reyman Głombiowski
3
Sang-il Lee
4
Giorgos Georgopoulos
5
Kleber Mendonça Filho
6
Maggie Gyllenhaal
7
David Borenstein, Pavel Talankin
8
Jan Komasa
9
Joachim Trier
10
Kirill Sokolov
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia