"da best of" - Hope debiutuje w Fonografice!

Popularna numetalowa grupa Hope, o której głośno było w ostatnim czasie choćby z uwagi na współpracę z Liroyem, przygotowuje się do wydania pierwszego oficjalnego albumu długogrającego. – Ta płyta, to właściwie trzynaście doskonałych singli – zapowiadają krążek muzycy. Oczekiwany debiut „da best of” zostanie wydany nakładem Fonografiki.

Istniejący od 2006 roku Hope jest jednym z najpopularniejszych zespołów nurtu numetal/rapcore w Polsce, który zdążył już zyskać uznanie poza granicami naszego kraju, grając koncerty m.in. w Niemczech, Czechach, Rosji czy Japonii. Hope, póki co, ma na koncie mini-album „When the Patience Ends” z 2007 roku oraz EP-kę „Join the Gang” z 2010. Oba wydawnictwa zostały wydane razem w Japonii jako longplay zatytułowany „Join the Gang” (2010). Nowy album „da best of” światło dzienne ujrzy 22 listopada.

– Zawsze się zastanawiałem, dlaczego płyty wieńczące dokonania zespołów, czyli klasyczne ucinanie talonów nazywano „The best of…” – mówi Kroto, wokalista Hope. – Przecież każda płyta powinna być najlepszą z najlepszych. Dlatego nasza najnowsza płyta nazywa się „da best of” i to uczciwa nazwa, bo daliśmy z siebie to, co najlepsze, wszystko co w nas siedziało przez tyle lat. Ta płyta, to właściwie trzynaście doskonałych singli – dodaje.

Album „da best of” powstawał w Izabelin Studio pod okiem Andrzeja Puczyńskiego i zostanie wydany nakładem Fonografiki. – Cieszymy się, że Hope zdecydował się na współpracę z nami – komentuje Damian Ekman z Fonografiki. – Śledzę i cenię twórczość chłopaków niemal od początku ich istnienia. Jestem przekonany o tym, że debiut Hope będzie jednym z najważniejszych w tym roku wydawnictw na scenie numetalowej w Polsce. I mam nadzieję, że nie tylko w Polsce. – dodaje.

Hope znany jest m.in. z bliskiej współpracy z Liroyem, w roku bieżącym zespół wystąpił na Polsat Sopot Festiwal, gdzie kultowy raper wykonał swoje największe hity lat 90' w aranżacji Hope.

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.10.2014, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: da best of, Hope, Fonografika
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Europe
2
Kasabian
3
Bring Me The Horizon
4
The Rolling Stones
5
Orliński Jakub Józef, Il Pomo d'Oro
6
Sienna Spiro
7
Muse
8
Tarja
9
Suki Waterhouse
10
The Pretty Reckless
1
Kei Ishikawa
2
Yann Gozlan
3
Richard Linklater
4
Ridley Scott
5
Maciej Cuske
6
David Robert Mitchell
7
Christopher Nolan
8
Gabriele Muccino
9
Stéphane Demoustier
10
Bart Schrijver
1
Robert A. Heinlein
2
Tomasz Jurys, Mateusz Grajek
3
Sylvain Tesson
4
Catherine Bell
5
Agata Zamarska
6
Ruth K. Westheimer, Allison Gilbert Pierre Lehu
7
Jerzy Gąssowski
8
Loreth Anne White
9
Małgorzata Zielińska
10
Kazuo Ishiguro
1
Marcin Wierzchowski
2
Norbert Bajan
3
Jacek Mikołajczyk
4
Natalia Korczakowska
5
Ewa Platt
6
Krzysztof Pastor
7
Krzysztof Garbaczewski
8
Richard Chappell
9
Paweł Miśkiewicz
10
Alina Moś
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia