Artur Rojek w Klubie Studio

13 listopada w Klubie Studio wystąpi Artur Rojek, były wokalista grupy Myslovitz, obecnie artysta solowy. Muzyk zaprezentuje materiał ze swojego solowego albumu „Składam się z ciągłych powtórzeń”, który został wydany na początku kwietnia 2014 roku.

Artur Rojek przez dwadzieścia lat był autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą zespołu Myslovitz, przez trzy lata był również członkiem projektu Lenny Valentino. W 2012 roku zdecydował się na solową karierę. Płyta „Składam się z ciągłych powtórzeń” w pełni spełniła oczekiwania fanów i krytyków – zarówno pod względem brzmienia, jak i treści utworów (nierzadko bardzo osobistej). Nie było to żadnym zaskoczeniem - o doskonałym guście i szerokich horyzontach muzycznych Artura Rojka może świadczyć nie tylko wcześniejsza działalność twórcza, ale również OFF Festival, którego Rojek jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym.

Artur Rojek to zarówno idol, jak i autorytet (a to wbrew pozorom nie zawsze idzie w parze). Wydaje się, że każde jego przedsięwzięcie kończy się sukcesem, zwłaszcza artystycznym. Ostatni koncert muzyka w Klubie Studio był zachwycający – 13 listopada można się więc spodziewać podobnej dawki emocji zaklętych w przemyślanych, czasem niełatwych, ale zawsze poruszających utworach.

Ceny biletów:
ULGOWE: 40 PLN (w przedsprzedaży) / 50 PLN (w dniu koncertu)
ZWYKŁE: 45 PLN (w przedsprzedaży) / 55 PLN (w dniu koncertu)

Bilety można nabyć w stacjonarnych punktach TicketPro i Ebilet w całej Polsce oraz online na stronach www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl.
Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) będą dostępne w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

Więcej o koncercie na www.klubstudio.pl.

Dodaj artykuł do:
(dodano 07.11.14, autor: gaba)
Dział muzyka
Tagi: Artur Rojek w Klubie Studio
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
Joseph Kosinski
2
Dani de la Orden
3
Celia Rico Clavellino
4
David Marqués
5
Michael Dweck, Gregory Kershaw
6
Blandine Lenoir
7
Margien Rogaar
8
Lionel Baier
9
Dean DeBlois
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia