Na Scenie na Woli im. T. Łomnickiego Teatru Dramatycznego trwają próby do „Wszystkich moich synów” Arthura Millera w przekładzie Jacka Poniedziałka i reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego (m.in. „Cudotwórca”, „Rzecz o banalności miłości”). W spektaklu zagrają: Halina Łabonarska, Adam Ferency, Martyna Kowalik, Mateusz Weber, Krzysztof Szczepaniak oraz Piotr Bulcewicz. Premiera już 12 grudnia.
Z powodu wadliwych części do samolotów wyprodukowanych w fabryce Joe Kellera podczas wojny ginie kilkudziesięciu pilotów. Jego syn próbuje znaleźć odpowiedź, czy ojciec dorabiając się majątku, świadomie posłał na śmierć amerykańskich żołnierzy.
Nagrodzona prestiżową Tony Award sztuka z 1947 roku wybitnego amerykańskiego dramaturga Arthura Millera to dramat o moralności w interesach i konsekwencjach jej braku. Autor, nawiązując do doświadczeń II wojny światowej, stawia pytania o granice ludzkiej uczciwości i cenę materialnego sukcesu.
Arthur Miller
Wszyscy moi synowie
przekład: Jacek Poniedziałek
reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski
scenografia i kostiumy: Aneta Suskiewicz muzyka: Piotr Łabonarski asystent reżysera: Julian Potrzebny
Obsada:
Joe Keller - Adam Ferency Kate Keller - Halina Łabonarska Chris Keller - Mateusz Weber Anna Deever - Martyna Kowalik George Deever - Piotr Bulcewicz Bert - Krzysztof Szczepaniak
Utwór | Od |
| 1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
| 1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
| 2. było, jest i będzie | ametka |
| 3. O Tobie | ametka |
| 4. Świat wokół nas | karolp |
| 5. Kolekcjonerka (opko) | will |
| 6. alchemik | adolfszulc |
| 7. taka zmiana | adolfszulc |
| 8. T...r | kid_ |
| 9. przyjemność | izasmolarek |
| 10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
| 1. Sprzymierzeniec | blackrose |
| 2. Podaruję Ci | litwin |
| 3. test gif | amigo |
| 4. Primavera_AW | annapolis |
| 5. Melancholia_AW | annapolis |
| 6. +++ | soida |
| 7. *** | soida |
| 8. Góry | amigo |
| 9. Guitar | amigo |
| 10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
| 1. Zielona granica | irka |
| 2. Tajemnice Joan | wanilia |
| 3. Twój Vincent | redakcja |
| 4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
| 5. Miasto 44 | annatus |
| 6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
| 7. O matko! Umrę... | lu |
| 8. Subtelność | lu |
| 9. Mustang | lu |
| 10. Pokój | martaoniszk |