The Black Dahlia Murder na dwóch koncertach w Polsce

Amerykanie z metalcore'owego The Black Dahlia Murder zagrają latem 2015 roku dwa koncerty w Polsce. 12 lipca zespół wystąpi na scenie warszawskiej "Hydrozagadki", a 13 lipca w klubie "Liverpool" we Wrocławiu.

 The Black Dahlia Murder powstało w 2001 roku w składzie Trevor Strnad na wokalu, Brian Eschbach i John Deering na gitarze, Mike Schepman na basie i Cory Grady na perkusji. Jeszcze w tym samym roku ukazało się pierwsze demo zespołu, pt. "What a Horrible Night to Have a Curse". W ciągu trzynastu lat działalności kapela wydała sześć longplay'ów studyjnych, z których ostatni, zatytułowany "Everblack", ujrzał światło dzienne 11 czerwca 2013 roku.

Na "Everblack" znalazło się dziesięć autorskich utworów, wyprodukowanych przez sam zespół. Miksami zajęli się Jason Suecof, Ryan Williams i Alan Douches. Jest to pierwsze dokonanie grupy z nową sekcją rytmiczną: Maksem Lavelle na basie i Alanem Cassidy na perkusji - obaj dołączyli do formacji w 2012 roku. Wydawnictwo zadebiutowało na 32. miejscu listy "Billboard 200", sprzedając się w nakładzie 13 000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu od premiery.

W listopadzie 2014 roku muzycy The Black Dahlia Murder wydali EP-kę, pt. "Grind 'Em All". Na zawartość płyty składają się grindcore'owe covery trzech punkowych utworów: "Ripped Up" Left for Dead, "Rebel Without A Car" Sedition i "Populous" Gyga.

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.01.15, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: The Black Dahlia Murder, dwa koncerty w Polsce
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Kwiat Jabłoni
2
Balu Brigada
3
Karnivool
4
Megadeth
5
Robbie Williams
6
Lech Janerka
7
Gaerea
8
Robert Plant
9
Bob Dylan
10
Bioscope
1
Mary Bronstein
2
Kasia Adamik
3
Harry Lighton
4
Paolo Sorrentino
5
Emerald Fennell
6
Carmen Emmi
7
Josh Safdie
8
Bartłomiej Ignaciuk
9
Wojciech Smarzowski
10
Siergiej Łoźnica
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia