SHOOT'EM ALL w Progresji

28 lutego w warszawskim klubie Progresja Music Zone o godzinie 19:00 będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Nie chodzi wbrew pozorom o koncert, lecz Shoot’em All – III Warszawska Wystawa Fotografii Koncertowej.

W tym roku zostaną zaprezentowane zdjęcia aż 36 fotografów, których specjalnością jest właśnie zachowywanie na fotografiach niepowtarzalnej koncertowej atmosfery. Z pewnością na wydarzeniu znajdzie potwierdzenie także teza, iż robienie dobrych zdjęć z koncertu zapewni nie tylko kosztowny sprzęt, ale przede wszystkim refleks oraz doświadczenie techniczne.

Zachęcamy do uczestnictwa i promowania polskiej fotografii koncertowej na najwyższym poziomie!

Wstęp wolny.

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.01.15, autor: blackrose)
Tagi: SHOOT'EM ALL w Progresji, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bring Me The Horizon
2
Bryan Ferry
3
Crown Lands
4
At the Gates
5
Arlo Parks
6
Black Label Society
7
Archive
8
Gorillaz
9
Avatar
10
Balu Brigada
1
Sang-il Lee
2
Sarah Miro Fischer
3
Giorgos Georgopoulos
4
Rafał Reyman Głombiowski
5
Kleber Mendonça Filho
6
Maggie Gyllenhaal
7
David Borenstein, Pavel Talankin
8
Jan Komasa
9
Joachim Trier
10
Gan Bi
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia