Potomek Tudorów

Pozycja wydawnicza "Potomek Tudorów" trafi na księgarniane półki już 23 kwietnia.

Nie muszę wam przypominać, że jako protestancka królowa , nieuznawana przez Rzym i katolickich książąt Europy, dopóki nie udowodni swej siły, jest narażona na niebezpieczeństwo . Wszak i tu, w naszym królestwie, nie brak katolickiej szlachty, która, jak przypuszczam, będzie się starała opierać władzy Elżbiety, a nawet ją podważać. Nie wolno nam tracić czujności teraz, gdy objęła tron, lecz zgoła mieć szczególne baczenie, by go nie utraciła.

C.W. Gortner „Potomek Tudorów”. Premiera: 23 kwietnia.

SEKRET, KTÓRY MÓGŁ ZNISZCZYĆ POTĘŻNĄ DYNASTIĘ. ZAMACH, KTÓRY NIE MÓGŁ SIĘ POWIEŚĆ. SZPIEG, OD KTÓREGO ZALEŻY WSZYSTKO.

Młodziutka Elżbieta Tudor zdobywa upragniony tron, ale nie wolno jej jeszcze odetchnąć z ulgą. Protestancka królowa ma wielu wrogów. Za każdym filarem może kryć sięskrytobójca, a każdy łyk wina może zawierać truciznę.

Na dodatek w niewyjaśnionych okolicznościach ginie najwierniejsza dama dworu Elżbiety, lady Parry. Brendan Prescott, zaufany szpieg w służbie królowej, otrzymuje od władczyni sekretną misję: musi za wszelką cenę odnaleźć lady Parry. Jednak podczas poszukiwań uświadamia sobie, że oto trafił na trop tajemnicy tak niewiarygodnej, że gdyby wyszła na jaw, z pewnością przyniosłaby zgubę potężnej królewskiej dynastii..

    Najgłębiej skrywana tajemnica Tudorów.
    Sekret, który mógł odmienić bieg historii.
    Intrygi, kłamstwa i podwójni agenci.
    Tajemnica, która zagraża potężnej królewskiej dynastii.
    Sekretna misja, którą tylko zaufany szpieg Królowej Elżbiety może wypełnić.

Materiały prasowe Wydawnictwo Znak

Dodaj artykuł do:
(dodano 08.04.15, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: C.W. Gortner, Potomek Tudorów
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Tom Grennan
4
Molly Tuttle
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Ólafur Arnalds
9
Paul Weller
10
Steve Hackett
1
Mehdi Avaz
2
Michael Shanks
3
Darren Aronofsky
4
Samuel Van Grinsven
5
Guillaume Nicloux
6
Mike Flanagan
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Zach Cregger
9
Paolo Genovese
10
Paolo Cognetti
1
Mario Vargas Llosa
2
Kelsey Cox
3
Beatriz Serrano
4
Lucinda Riley
5
Anna Bailey
6
Elizabeth Jane Howard
7
Antoine Wilson
8
Ildefonso Falcones
9
Hanna Greń
10
Patrycja Pelica
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia