Mikromusic zapowiada najnowszą płytę

"Matka i żony" – taki tytuł nosić będzie nowa, siódma już płyta w dorobku grupy Mikromusic. W nagraniu albumu wzięła udział ta sama ekipa, co w przypadku poprzednich płyt formacji, za produkcję ponownie odpowiedzialny jest Dawid Korbaczyński. Premiera krążka zaplanowana jest na 25 września.

Nie oznacza to jednak, że na nowym albumie Mikromusic brakuje niespodzianek. Jedną z nich jest choćby duet Natalii Grosiak ze Skubasem w piosence Bezwładnie. Nagranie powstało na potrzeby napisanej przez zespół ścieżki dźwiękowej do filmu Chemia w reżyserii Bartka Prokopowicza.

Singlem zapowiadającym jesienny album jest utwór Krystyno, do którego klip powstał z udziałem duetu: Konrad Aksinowicz i Wojtek Zieliński (reżyser i operator). Z Wojtkiem Zielińskim zespół współpracował przy klipach do utworów Sennik i Thank God I’m a Woman. Zdjęcia powstały na terenie Puszczy Kampinoskiej.

Cała płyta nie jest już tak melancholijna. W warstwie muzycznej Matki i żon słychać i czuć energię znaną z koncertów Mikromusic. Jeśli chodzi o teksty, Natalia Grosiak tym razem więcej mówi o sobie samej, jednocześnie inspirując się historiami innych kobiet.

Mikromusic | Matka i żony
Premiera: 25 września 2015 roku
Warner Music Poland

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.08.15, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Mikromusic, nowy album, Matka i żony
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Tom Grennan
4
Molly Tuttle
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Ólafur Arnalds
9
Paul Weller
10
Steve Hackett
1
Samuel Van Grinsven
2
Darren Aronofsky
3
Michael Shanks
4
Paolo Genovese
5
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
6
Guillaume Nicloux
7
Mike Flanagan
8
Mehdi Avaz
9
Zach Cregger
10
Paolo Cognetti
1
Mario Vargas Llosa
2
Kelsey Cox
3
Ildefonso Falcones
4
Lucinda Riley
5
Anna Bailey
6
Elizabeth Jane Howard
7
Antoine Wilson
8
Patrycja Pelica
9
Hanna Greń
10
Beatriz Serrano
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia