Nowy sezon w Teatrze Syrena w Warszawie

12 września, spektaklem „Śpiewnik Pana W.”, rozpoczynamy nowy sezon w Teatrze Syrena.

Projekt Syrena Music

Syrena Music to cykl kameralnych koncertów w wyjątkowym miejscu - warszawskim Teatrze Syrena. Na scenie zarówno gwiazdy znane, jak i te, które dla polskiej sceny dopiero się narodziły. Prezentujemy muzykę, która zaspokaja wyszukane gusta, w klimacie, który sprawia, że chce się wracać.

Syrena Music to unikalna fuzja muzyki i teatru. Nie zamykamy się na jeden kierunek muzyczny, choć do współpracy zapraszamy artystów, którym teatr jest bliski, którzy czują i rozumieją przestrzeń teatralnej sceny. Poszukiwanie połączeń i oddziaływań pomiędzy muzykami a przestrzenią teatru wielokrotnie doprowadziło do zaskakujących efektów i stworzyło wyjątkową atmosferę koncertów.

Koncerty na scenie Teatru Syrena zagrali m.in. Fismoll, Skubas, Krzysztof Zalewski, Monika Borzym, Katarzyna Groniec, Novika, LariLu, Kamil Bednarek, Renata Przemyk, Pendofsky i wielu innych. Wykorzystujemy naturalne warunki Teatru Syrena – kameralność i intymność, które pozwalają na wytworzenie bliskiego kontaktu z publicznością, który bywa nieosiągalny w innych miejscach, w których zazwyczaj grane są koncerty.

Dużą uwagę przykładamy także do konsekwentnej poprawy warunków akustycznych naszej sceny – w tym roku dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wymieniliśmy elementy kabiny akustycznej, dzięki czemu osiągnęliśmy nagłośnienie satysfakcjonujące najbardziej wymagających artystów.

Syrena Music – najbliższe koncerty:

20.09.2015, g. 18:00 Chłopcy kontra Basia

11.10.2015, g. 17:00 Projekt Grechuta Akustycznie z Renatą Przemyk

25.10.2015, g. 18:00 Pustki

15.11.2015, g. 18:00 Aga Zaryan

22.11.2015, g. 17:00 Projekt Grechuta Akustycznie z Sonią Bohosiewicz

13.12.2015, g. 17:00 i 20:00 Wojtek Mazolewski Quintet

W październiku rozpoczynamy kolejny cykl warsztatów dla dzieci: Uczymy się teatru oraz Tworzymy teatr, więcej informacji: http://teatrsyrena.pl/warsztaty/uczymy-sie-teatru.html, http://teatrsyrena.pl/warsztaty/tworzymy-teatr.html

W październiku również wracamy ze spektaklem "Skaza" w reż. Adama Sajnuka ze znakomitymi rolami Jacka Poniedziałka i Aleksandry Justy, z debiutującym na deskach teatru Maciejem Musiałem w roli Martyna Fleminga!

Dodaj artykuł do:
(dodano 31.08.15, autor: blackrose)
Tagi: Nowy sezon w Teatrze Syrena, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Tom Grennan
4
Molly Tuttle
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Ólafur Arnalds
9
Paul Weller
10
Steve Hackett
1
Paolo Cognetti
2
Danny Boyle
3
Paolo Genovese
4
Michael Shanks
5
Mike Flanagan
6
Guillaume Nicloux
7
Samuel Van Grinsven
8
Darren Aronofsky
9
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
10
Mehdi Avaz
1
Mario Vargas Llosa
2
Kelsey Cox
3
Ildefonso Falcones
4
Lucinda Riley
5
Anna Bailey
6
Elizabeth Jane Howard
7
Antoine Wilson
8
Patrycja Pelica
9
Hanna Greń
10
Beatriz Serrano
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia