Jesienna trasa koncertowa UFly

Pod koniec października poznańska formacja Ufly zagra krótką trasę koncertową z grupą Pablopolar. Zespoły wystąpią w następujących miastach:

27.10 - Poznań - Blue Note g.19.30
28.10 - Warszawa - Hydrozagadka g.19.30
29.10 - Łódź - Stereo Krogs g.19.30
30.10 - Wrocław - Od zmierzchu do świtu g.19.30
31.10 - Szczecin - Free Blues Club g. 20.00

Bilety w cenie 20zł (przedsprzedaż) i 25zł (w dniu koncertu) do nabycia na portalu bilety24.pl lub bezpośrednio w klubach.

Zespół UFly powstał we wrześniu 2012 i jest kontynuacją zespołu UnderGround Fly istniejącego od 2004 roku. Muzyka UFly określana jest jako „nieślubne dziecko U2 i Depeche Mode”, choć słychać również wpływy takich zespołów jak: Coldplay, Muse czy Joy Division. Zagrali ponad 100 koncertów w całej Europie supportując min. takie gwiazdy jak: Alicia Keys (która osobiście ich wybrała), Kensington, Slade czy Budgie. Obecnie zespół promuje swoją pierwszą płytę spod znaku UFly „Love Smugglers”. Na koncercie będzie można usłyszeć nowe utwory zapowiadające kolejną płytę.
www.ufly.eu
www.facebook.com/uflyofficial

Zespół Pablopolar powstał w 2009 roku w Bernie. Ich muzyka będąca połączeniem rockowego, przestrzennego brzmienia i folkowej melancholii urzeka świeżością i szczerością przekazu. Zagrali ponad 100 koncertów w Szwajcarii i dają z siebie wszystko zarówno w małych klubach jak i na dużych festiwalowych scenach – przez co ich występy na żywo długo pozostają w pamięci publiczności. Zespół ma na koncie dwa albumy: „Any minute now” (2011) oraz ”Sleepwalker” (2013). We wrześniu 2015 ukazał się najnowszy album „Colorize” a pierwszy singiel „Promise” zdobywa coraz więcej playlist w szwajcarskich radiostacjach. Trasa promująca najnowszy krążek zespołu obejmie Szwajcarię oraz Polskę i będzie to pierwsza wizyta Pablopolar w naszym kraju
www.pablopolar.com
www.facebook.com/pablopolarmusic

Dodaj artykuł do:
(dodano 22.09.15, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Jesienna trasa koncertowa UFly
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
Joseph Kosinski
2
Dani de la Orden
3
Celia Rico Clavellino
4
David Marqués
5
Michael Dweck, Gregory Kershaw
6
Blandine Lenoir
7
Margien Rogaar
8
Lionel Baier
9
Dean DeBlois
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia