Lari Lu w Stodole

4 listopada o godz. 19:00 wystąpi Lari Lu w Stodole w Warszawie.

Lari Lu (Anna Józefina Lubieniecka, była wokalistka Varius Manx) uwodzi czarującym głosem i intryguje tekstami piosenek. W jej piosenkach jest piękno, magia i mądrość.

Debiutancki album Lari Lu ukazał się w listopadzie 2014 roku. Artystka zaskoczyła zmianą stylu i niezwykłymi tekstami, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez dziennikarzy. Płyta uzyskała świetne recenzje, w których doceniono kunszt i poziom artystyczny całości projektu. Pojawiły się też wyjątkowo pochlebne opinie odbiorców w internecie, chwalące artystkę za świetne teksty, oryginalny styl i piękny wokal.

Lari Lu współpracowała z popularnymi muzykami i brała udział w wielu różnorodnych projektach. Śpiewała w Studio Buffo, pracując pod okiem Janusza Józefowicza. Nigdy jednak, przystosowując się do przyjętej konwencji, nie mogła być w pełni sobą i prezentować własnego przekazu artystycznego.
Po zakończeniu współpracy z Varius Manx artystka zamieszkała z dala od miasta, na skraju lasu, gdzie całkowicie mogła skupić się na komponowaniu, pisaniu tekstów i szukaniu własnych środków wyrazu. Czerpała z natury wszystko co najlepsze: energię, światło, spokój oraz dźwięki. Chciała, aby w tworzonej przez nią muzyce natura pozostawiła swój ślad. Dopełnieniem były teksty piosenek, pełne mądrości i skłaniające do przemyśleń.

Album „11“ wymyka się typowym kategoriom muzycznym. Jest to mieszanka melodyjnego popu, energetycznej muzyki elektronicznej i brzmienia żywych, różnorodnych, w dużej części - egzotycznych instrumentów. Zawiera również elementy muzyki ambient.

źródło: organizator

Dodaj artykuł do:
(dodano 20.10.15, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Lari Lu, Stodoła, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Robert Plant
2
Dropkick Murphys
3
Bob Dylan
4
Orbit Culture
5
Bioscope
6
Balu Brigada
7
Sophie Ellis Bextor
8
Eunike Tanzil
9
White Lies
10
David Gilmour
1
Lynne Ramsay
2
Wojciech Smarzowski
3
Margherita Ferri
4
Sebastian Juszczyk
5
Agnieszka Holland
6
Bálint Dániel Sós
7
Michał Kwieciński
8
James Marquand
9
Paweł Podolski
10
Dan Trachtenberg
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia