Koncert charytatywny TWOIM JEST SERCE ME...

Artyści Gliwickiego Teatru Muzycznego przygotowują niezwykły koncert zatytułowany „Twoim jest serce me”, którego celem jest wsparcie chorej na nowotwór koleżanki Danuty Franczewskiej – wieloletniej artystki chóru i suflerki. Wydarzenie to organizuje gliwickie stowarzyszenie „Światła Rampy”.

Na scenie GTM pojawią się znakomici soliści związani z naszym teatrem, między innymi: Wioletta Białk, Małgorzata Długosz, Jolanta Kremer, Anita Maszczyk, Gabriela de Silva, Arkadiusz Dołęga, Marek Kaliszuk, Michał Musioł, Janusz Ratajczak, Adam Sobierajski i Adam Zdunikowski. W ich wykonaniu zabrzmią arie z operetkowego kanonu: „Wesołej wdówki”, „Krainy uśmiechu”, „Księżniczki czardasza” i innych. Nie zabraknie też musicalowych przebojów z „Chicago”, „West Side Story”, „Tarzana” czy „Nędzników”. Zagra orkiestra Gliwickiego Teatru Muzycznego pod batutą Rubena Silvy.

Będzie to koncert niepowtarzalny, w czasie którego wiele się może wydarzyć... łącznie z prawdziwą niespodzianką! Część muzyczną uzupełni aukcja unikalnych przedmiotów, takich jak gadżety z serialu „Rancho” przekazane przez jego reżysera Wojciecha Adamczyka, boa, w którym występowała słynna śpiewaczka Wanda Polańska, a także kostiumy, płyty oraz książki z autografami.

„Bądźcie Państwo z nami w ten wieczór. Wstęp na koncert to wolny datek przy wejściu, dlatego też zabierzcie ze sobą nie tylko gorące serca” – zachęca Przemysław Łamacz, jeden z organizatorów. Zapraszamy!

9 listopada 2015 /poniedziałek/ godz. 18.30 – scena GTM przy Nowym Świecie

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.11.15, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Koncert charytatywny, TWOIM JEST SERCE ME...
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Yungblud
2
Benson Boone
3
Katatonia
4
Calum Hood
5
Saxon
6
Neil Young & The Chrome Hearts
7
sanah
8
Eluveitie
9
Skunk Anansie
10
Arkadiusz Jakubik
1
David Marqués
2
Michael Dweck, Gregory Kershaw
3
Blandine Lenoir
4
Lionel Baier
5
Margien Rogaar
6
Dean DeBlois
7
Frydrych-Zdanowska
8
Tim Moriarty
9
Len Wiseman
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia