R. Kelly powraca!

Trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, mający na swoim koncie miliony sprzedanych płyt na całym świecie, piosenkarz, tekściarz i producent  - R. Kelly jest gotowy, aby zaprezentować fanom swój 13. w karierze solowy album „The Buffet”. Krążek trafi do sprzedaży już 11 grudnia 2015.

„The Buffet”, na który R. Kelly nagrał ponad 470 piosenek w dwa lata, z czego ostatecznie na płycie znalazło się 13 (a wersji CD Deluxe 18) utworów, ponownie wynosi go na pozycję „Króla R&B”. Płyta jest muzycznym szwedzki stołem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – zaczynając od R&B, poprzez pop, blues aż po country. Do każdego z utworów R. Kelly dodał szczyptę swojego unikalnego, muzycznego stylu. Na płycie pojawia się również cała gama muzycznych hit-makerów – Lil Wayne, Juicy J oraz jedne z najgorętszych nowych nazwisk jak: Ty Dolla $ign, Jeremih, Tinashe i Jhené Aiko.

„Od 27 lat jestem w biznesie muzycznym – jestem naprawdę bardzo wdzięczny za to, że mogę tworzyć przez tak długo. Mam w swoim dorobku wiele piosenek, które moi fani kochają. Ale tworząc nowe utwory, muszę pamiętać, że moi fani należą do różnych pokoleń, a ja chcę nakarmić swoją muzyką każdego.” – mówi o swoim nowym materiale

R. Kelly. „Chciałem pokazać w tym projekcie muzyczną wariację wszystkich typów muzyki, które kocham” dodaje.

Legenda muzyki R&B, R. Kelly, to jeden z najbardziej popularny artystów wszech czasów. Na swoim koncie ma ponad 40 milionów sprzedanych albumów na całym świecie, 3 nagrody Grammy, 6 American Music Awards oraz 6 nagród Billboardu. „Bump N’ Grind”, „Your Body’s Callin” oraz „I Believe I Can Fly” to tylko niektóre z jego hitów, które dotarły do pierwszy miejsc przebojów. Oprócz współpracy z takimi artystami jak Lady Gaga („Do What U Want”), Justinem Bieberem („PYD”), Phoenixem („Trying To Be Cool” remix) czy Bruno Marsem („Gorilla” remix), nagrał również przeboje z Michaelem Jacksonem („You Are Not Alone”), Celine Dion („I’m Your Angel”), Maxwellem („Fortunate”) i niezliczoną ilością innych muzyków.

Dodaj artykuł do:
(dodano 17.11.15, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: R. Kelly powraca, nowa płyta, The Buffet
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Benson Boone
2
Katatonia
3
Saxon
4
Calum Hood
5
Neil Young & The Chrome Hearts
6
Skunk Anansie
7
Eluveitie
8
Arkadiusz Jakubik
9
sanah
10
W.E.N.A.
1
Natasza Socha
2
Luba Ristujczina
3
Buszra al-Maktari
4
Max Czornyj
5
Joanna Bator
6
William Kent Krueger
7
Marcin Szymański
8
T. M. Logan
9
Lisa See
10
Jo Nesbo
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia