JAZZ DANCE Back and Forth- karnawałowe show taneczne

JAZZ DANCE Back and Forth to nieoceniona, sparafrazowana artystycznie lekcja historii tańca jazzowego w świecie Zachodu - od jego korzeni po modern jazz i new style. Żywiołowa muzyka i barwne kreacje wprawia widzów w karnawałowy nastrój.

15 stycznia 2016r.,
godz. 11.00- spektakl szkolny, bilety w cenie 18zł
godz. 19.00- spektakl wieczorny, bilety w cenie 30. 40 i 50zł

„JAZZ DANCE Back and Forth”
Idea: Elżbieta Szlufik-Pańtak
Choreografia: Bill Goodson
Kostiumy: Anna Czyż
Scenografia i opracowanie światła: Grzegorz Pańtak
Video o Kieleckim Teatrze Tańca: Dominik Rakoczy

JAZZ DANCE Back and Forth to nieoceniona, sparafrazowana artystycznie lekcja historii tańca jazzowego w świecie Zachodu - od jego korzeni po modern jazz i new style. Spotkanie z wielkimi postaciami świata muzyki i tańca, takimi jak Leonard Bernstein, Josephine Baker czy Missy Elliott.
Kolejne przemiany tanecznego jazzu podkreślone stylizowanymi historycznie kostiumami i muzyką ówczesnych lat...

Autorem widowiska jest światowej sławy amerykański choreograf Bill Goodson, który współpracował z największymi postaciami współczesnej sceny pop, takimi jak: Michael Jackson, Paula Abdul, Diana Ross, czy Gloria Estefan.

Przedstawienie jest ukoronowaniem wieloletniego dążenia Elżbiety i Grzegorza Pańtak do stworzenia w Polsce zespołu i repertuaru z prawdziwie porywającą energią jazzu. JAZZ DANCE Back and Forth jest owocem tych dążeń zrealizowanym we współpracy z choreografem, który zdobył ogromne doświadczenie nie tylko w stylach jazzowych z gwiazdami popkultury, ale również w najlepszych teatrach rewiowych świata, jak na przykład Moulin Rouge, czy tanecznych programach rozrywkowych np.: we włoskiej telewizji oraz oryginalnych opracowaniach amerykańskiego modern jazzu i musicalu np.: West Side Story.

Bilety na spektakl poranny w cenie 18 zł. Na spektakl wieczorny w cenach 30, 40 i 50zł. Bezpłatne wejściówki dla posiadaczy kieleckiej Karty Dużej Rodziny.
Rezerwacji biletów można dokonywać pod nr tel. 41 36 76 712, 693 695 826 lub na adres mailowy i.lato@ktt.pl lub impresariat@ktt.pl

Bezpłatne wejściówki dla posiadaczy kieleckiej Karty Dużej Rodziny na wszystkie wydarzenia w Kieleckim Teatrze Tańca.

Dodaj artykuł do:
(dodano 15.01.2016, autor: blackrose)
Tagi: JAZZ DANCE Back and Forth, Kielce
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Europe
2
Kasabian
3
Bring Me The Horizon
4
The Rolling Stones
5
Orliński Jakub Józef, Il Pomo d'Oro
6
Sienna Spiro
7
Muse
8
Tarja
9
Suki Waterhouse
10
The Pretty Reckless
1
David Robert Mitchell
2
Destin Daniel Cretton
3
Jacob Chase
4
Jon Erwin,
5
Olivia Wilde
6
Sébastien Vaniček
7
Gabriele Muccino
8
Quentin Dupieux
9
Yann Gozlan
10
Sang-il Lee
1
Sebastian Fitzek
2
Agnieszka Kozak
3
Jolanta Maria Kaleta
4
S.K. Tremayne
5
Loreth Anne White
6
John Grisham
7
George R.R. Martin, Jr., Elio M. Garcia, Linda Antonsso
8
Selena Wisnom
9
Graham Masterton
10
Graham Masterton
1
Marcin Wierzchowski
2
Norbert Bajan
3
Jacek Mikołajczyk
4
Natalia Korczakowska
5
Ewa Platt
6
Krzysztof Pastor
7
Krzysztof Garbaczewski
8
Richard Chappell
9
Paweł Miśkiewicz
10
Alina Moś
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia