Hunter na dwóch koncertach!

HUNTER powstał w Szczytnie na Mazurach, założony przez gitarzystę Pawła “Draka” Grzegorczyka i perkusistę Grześka “Brooza” Sławińskiego. W 1983 roku, wspólnie z kolegami z klasy szczycieńskiego LO zaczęli grać covery na szkolnych akademiach. Kilka lat później, już jako HUNTER, zagrali pierwszy koncert na deskach Miejskiego Domu Kultury. Był to rok 1985 i od tego czasu datuje się istnienie zespołu.



Geneza nazwy nie wydaje się być skomplikowana: 
"Po prostu spodobało nam się to słowo. W momencie, kiedy nazwa powstawała, kompletnie nie zdawaliśmy sobie sprawy, co oznacza. To było na początku nauki w szczycieńskim LO. "Hunter" było słowem z tytułu kawałka Def Leppard - "Die Hard The Hunter" - z płyty "Pyromania", której byliśmy z Grześkiem wielkimi fanami. Dopiero zaczynaliśmy się uczyć angielskiego i nie zadaliśmy sobie trudu, żeby je tłumaczyć. Poźniej, jego sens trochę mnie rozczarował, przyznaję. Postanowiliśmy jednak, że gdy ktoś nas spyta: "dlaczego nazwaliście się Łowcy?" - będziemy odpowiadać: Jesteśmy Łowcy, bo zabieramy bogatym i dajemy biednym... czyli nam samym. W rzeczywistości w momencie wymyślania nic dla nas nie znaczyło - po prostu zlepek sześciu literek bez żadnej ideologii tworzących fajnie brzmiące słowo".

Koncerty:
Poznań/Blue Note
Data:13.03 

Godzina: 20:00 


Bilety: 34zł - http://pwevents.pl/pl/bilety,1,310.html

Przedsprzedaż: 39zł

W dniu koncertu: 44zł


Parlament/Gdańsk
Data:20.03 

Godzina: 20:00

Bilety: 34zł - http://pwevents.pl/pl/bilety,1,310.html

Przedsprzedaż: 39zł

W dniu koncertu: 44zł

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.01.16, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Hunter, koncerty, Poznań, Gdańsk
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
The Storyteller
2
Wojtek Mazolewski Quintet
3
Daniel Blumberg
4
Steve Hackett
5
Paul Weller
6
Pink Floyd
7
Ólafur Arnalds
8
Józef Skrzek
9
The Teskey Brothers
10
CALUM HOOD
1
Paolo Cognetti
2
Samuel Van Grinsven
3
Mike Flanagan
4
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
5
Ido Fluk
6
David Marqués
7
Rebecca Lenkiewicz
8
Paolo Genovese
9
Jan Hřebejk
10
Juliusz Machulski
1
Ewa Platt
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia