Incantation ponownie w Relapse Records

Amerykańska legenda death metalu powróciła po latach do Relapse Records odpowiedzialnej za wydanie ich pierwszych czterech albumów do 2000 roku. Nowy krążek jest w fazie produkcji. Relapse było odpowiedzialne za wydanie albumów Onward to Golgotha (1992), Mortal Throne of Nazarene (1994), Diabolical Conquest (1998) i The Infernal Storm (2000), które do dziś są filarami amerykańskiego death metalu.

Teraz, gdy ekipie Johna McEntee mija właśnie ćwierć wieku na scenie, Incantation powróci do katalogu wytwórni ze swoim dziesiątym krążkiem.

Obecnie zespół nagrywa nową płytę w swoim własnym Incantation Studio. Miksem i masteringiem zajmie się Dan Swano (Bloodbath, Asphyx, Dark Funeral), a premiera planowana jest na czerwiec tego roku.

Kolekcja pełnych albumów Incantation dostępna do odsłuchu na ich profilu Bandcamp:
http://incantation666.bandcamp.com/​

Wcześniej Incantation uda się w europejską trasę z Morgoth i w jej ramach zawita na jedyny koncert w Polsce – 13.04. w Klubie U Bazyla.

„2016 zaczął się świetnie dla nas! Jesteśmy bardzo podekscytowani powrotem do rodziny Relapse. Byli z nami 25 lat temu, a teraz historia zatacza koło i to oni wydadzą nasz dziesiąty album!” – Kyle Severn

„Przez ostatnie 8 lat pracowaliśmy z Relapse przy różnych naszych projektach i zawsze z powodzeniem. Świetnie, że otwieramy z nimi nowy rozdział, bo to wytwórnia, która wierzyła w nas w 1990, kiedy byliśmy zespołem demówkowym.” – John McEntee

„Incantation to pionierzy amerykańskiego death metalu, a ich zaangażowanie, determinacja i konsekwencja są niepodważalne. Jesteśmy dumni z ich powrotu na matczyne łono.”  – Matt Jacobson/Relapse Records

Dodaj artykuł do:
(dodano 12.02.16, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Incantation, Relapse Records
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Katatonia
2
Neil Young & The Chrome Hearts
3
Saxon
4
Calum Hood
5
Skunk Anansie
6
Eluveitie
7
Arkadiusz Jakubik
8
sanah
9
Damiano David
10
W.E.N.A.
1
David Marqués
2
Celine Song
3
Lionel Baier
4
Dean DeBlois
5
Margien Rogaar
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Len Wiseman
8
Frydrych-Zdanowska
9
Wes Anderson
10
Tim Moriarty
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia