Chemia rusza w trasę koncertową już 3 marca!

Chemia w 2017 roku otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej historii. Z końcem roku 2016 do zespołu dołączyli dwaj nowi muzycy. Wokalista Mariusz „Mario” Dyba oraz gitarzysta Maciek Papalski.

Już 3 marca 2017 zespół rozpocznie serię koncertów w Polsce.

Koncertowa Chemia 2017 to nowa jakość, energetyczne i profesjonalne show składające się z utworów pochodzących z ostatnich płyt „The One Inside” i „LET ME” w nowej zaskakującej interpretacji, ale także kilka niespodzianek. Nowe w pełni profesjonalne show zaspokoi wybrednych wyznawców Rock’n’rolla. Na trasie, Chemii będą towarzyszyć zaprzyjaźnione zespoły i muzyczni przyjaciele. Na kilku koncertach zespół będzie dzielił scenę z legendą polskiego undergroundu zespołem VENFLON oraz zespołami Killing Silence i TRT.

Krążek Chemii "LET ME" został wydany 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen energetycznych riffów które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku, płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafiał na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce.

Koncertowa promocja "LET ME" rozpoczęła się serią koncertów w Polsce gromadząc setki fanów i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W europie zespół promował LET ME występując u boku zespołu SKINDRED. Chemia odwiedziła Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Wszędzie band spotykał się z fantastycznym przyjęciem udzielając również mnóstwa wywiadów.

W lutym 2016 roku, album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Chemia na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld #WeAreFromPoland.


Zespół został nominowany w sześciu kategoriach w plebiscycie "Teraz Najlepsi 2015" w miesięczniku Teraz Rock - zdobywając zaszczytne miejsca:

najlepsza polska płyta (4/10 miejsce);
najlepszy singiel (5/10 miejsce);
najlepszy polski zespół (5/10 miejsce);
najlepszy instrumentalista (7/10 miejsce);
najlepsza trasa koncertowa (8/10 miejsce);
najlepszy wokalista (9/10 miejsce);

ale także w dwóch kategoriach w plebiscycie Antyradia:

najlepsza polska płyta;
najlepszy polski zespół;

Zespół CHEMIA zdobył tytuł najlepszego polskiego zespołu!

Radiowa Trójka ogłosiła, że I love you so much - Chemii zdaniem słuchaczy zostało wybrane jako najskuteczniej budzący utwór rockowy w Trójkowy Budzik!!!

Partnerzy trasy: ANTYRADIO, portal Antyradio.pl, Wyspa.pl, Rockowa Warszawa, Life4Sound, Rock Rebelia, Fabryka Zespołów

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Dodaj artykuł do:
(dodano 23.02.17, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Chemia, trasa koncertowa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Katatonia
2
Neil Young & The Chrome Hearts
3
Saxon
4
Calum Hood
5
Skunk Anansie
6
Eluveitie
7
Arkadiusz Jakubik
8
sanah
9
Damiano David
10
W.E.N.A.
1
David Marqués
2
Celine Song
3
Lionel Baier
4
Dean DeBlois
5
Margien Rogaar
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Len Wiseman
8
Frydrych-Zdanowska
9
Wes Anderson
10
Tim Moriarty
1
William Kent Krueger
2
T. M. Logan
3
Marcin Szymański
4
Lisa See
5
Jo Nesbo
6
Max Kidruk
7
Anna Sólyom
8
Jojo Moyes
9
Maria Gąsienica-Zawadzka
10
Ludwik Lunar
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia