Koncert Dollz, S.A.R., Polańscy i Akustyczne Trio

Klub Potok: Drugi Klub Ludzi Rocka w Warszawie gorąco zaprasza 25 maja o godz. 19:00 na koncert czterech zespołów, każdy z innego "placu zabaw".

To zagwarantuje wszystkim przybyłym szeroki wachlarz doznań. S.A.R. (Sunday Alternative Rockets) to energetyczne, gitarowe granie alternatywne w którym słychać Joy Division w najlepszym stylu. Dollz to dźwięki z innej bajki, przyprawione osobowością wokalistki, której... po prostu nie da się zapomnieć. W tym całym szaleństwie spokojną nutą dadzą odetchnąć trio akustyczne z wokalistą z Golden Life na czele, jak i Polańscy, czyli kwartet z odrobiną jazzu i rock'n'rolla.

KIEDY: 25 maja, 19:00
GDZIE: Klub Potok: Drugi Klub Ludzi Rocka, ul. Potocka 14, Warszawa
ILE: 20zł w dniu koncertu

Trio Akustyczne 

Akustyczny projekt trójki przyjaciół.

Skład zespołu:

Adam Wolski (wokalista Golden Life) - wokal
Ania Jęczarek (gitarzystka Oddział Zamknięty, Rockoholic) - gitara
Tomo Niemiec (gitarzysta Rocoholic) - gitara


Sunday Alternative Rockets

S.A.R. to zespół stworzony przez grupę przyjaciół, warszawskich muzyków – pasjonatów energetycznego gitarowego grania, na co dzień grających w różnych, często uprawiających odmienną od siebie muzykę formacjach. Wydali jedną płytę „Warsaw”. Z jednej strony płyta poświęcona jest codziennemu (nocnemu) życiu w mieście, a z drugiej strony jest swego rodzaju hołdem dla pewnego zespołu oraz gatunku muzycznego.

Skład zespołu:

Artur Foremski - gitara, voc
Paweł Kołodziej - wokal,
Darek Pisek Piskorz - bębny
Piotr Kowalewski - bas

Dollz 

Dollz (dawniej Dolls Insane) powstaje w 2011 roku. Gatunek muzyki można określić jako psychodeliczny rock. Punktem wyjścia jest moment, gdy wokalistka Paulina Kut, solo, występuje w talent show TVN - X Factor. Wtedy Maciej Pawełczyk (gitarzysta) proponuje jej współpracę. Niebawem do tej dwójki dołącza reszta zespołu. Wkrótce powstaje teledysk „Every Street” zrealizowany na Warszawskiej Pradze.

W 2012 roku zespół odwiedza Las Vegas, gdzie powstaje klip do utworu "Tory". Do wystąpienia w teledysku udaje się namówić Adama "Nergala" Darskiego, lidera grupy Behemoth. Zaraz potem zespół bierze udział w IV edycji programu „Must Be The Music”. Wtedy właśnie Dollz na antenie telewizji ogłasza premierę klipu Tory. Pod koniec 2013 zespół nagrywa utwór “Bile Bur Gorne”, który można usłyszeć w czołówce popularnego programu “Kossakowski. Szósty Zmysł”. Piosenka jest napisana w języku wymyślonym przez Paulinę. Powstaje do niej teledysk z ujęciami z Ukrainy. 21 listopada 2013 roku dochodzi do podpisania kontraktu z wytwórnią MJM Music PL. 22 września 2014 ukazuje się EPka pod tytułem "Taa...". Zespół nagrywa również klip w Teatrze Kamienica do utworu “Czy Ktokolwiek?”, w którym Paulina parodiuje talent show, w którym niegdyś wystąpiła. W 2015 w czołówce programu “Złomowisko PL” na antenie Discovery Channel, można usłyszeć utwór pt. "Diament Mój", który jest pierwszą zapowiedzią płyty "Sz… Sz… Sz”. Album ukazuje się 24 lutego.

Paulina Kut - wokal
Maciej Pawełczyk - gitara
Arek Felicki - gitara
Tymoteusz Nowak - bas
Michał Żeńca - bębny

Polańscy 

Polańscy to kwartet, który łączy zamiłowanie do muzyki, różnych dźwięków oraz życia! Szukamy w muzyce połączenia rytmu, melodii, brzmienia i bezpretensjonalności... po pierwsze po Polsku.

Po blisko 2 latach współpracy, prób między różnymi projektami i spraw rodzinnych zebraliśmy 9 utworów, które szykujemy na debiutancką płytę o roboczym tytule „Wykrojone”. Wkrótce premiera płyty. Na kanale Youtube można posłuchać utworu "Degustacja”. Płyta będzie połączeniem nastrojowego jazzu i rock&roll’owego pazura, przeplatanego melodiami oraz tekstami, które działają na wyobraźnię.

Skład zespołu:

Darek "Pisek" Piskorz - bębny
Bartek Król - wokal
Artur Foremski - gitary
Jakub Ścichocki - bas

Dodaj artykuł do:
(dodano 19.05.17, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: koncert, Dollz, S.A.R., Polańscy, Akustyczne Trio, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pawbeats
2
Wilki
3
Basia
4
Jakubowicz Martyna
5
Lunatic Soul
6
Arctic Monkeys
7
Kalkbrenner Paul
8
Sojka Antek
9
Celińska Stanisława
10
Happysad
1
Annarita Zambrano
2
Jason Reitman
3
Brian O'Malley
4
Robin Campillo
5
Hlynur Palmason
6
Philippe Garrel
7
Piotr Szkopiak
8
Roman Polański
9
Bill Holderman
10
Luciano Ligabue
1
Ornacka Ewa
2
Cabre Jaume
3
Chmielarz Wojciech
4
Skowroński Jacek, Ulatowska Maria
5
Vine Lucy
6
Płoszaj Agnieszka
7
Garcia Hector, Miralles Francesc
8
Bonda Katarzyna
9
Czykierda-Grabowska Agata
10
Janiszewska Agnieszka
1
reż. Mariusz Treliński
2
reż. Krystian Lada
3
reż. Magdalena Łazarkiewicz
4
reż. Andrzej Chyra
5
Agata Duda-Gracz
6
Łukasz Fijał
7
Eugene Ionesco
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia