Żulczyk, Bonda i Miłoszewski - Podpisywanie książek w Warszawie

Książka jest zawsze dobrym prezentem świątecznym, a książka z autografem nada mu jeszcze bardziej osobisty i wyjątkowy charakter. Już 16 grudnia Empik da czytelnikom niepowtarzalną okazję do zdobycia autografów bestsellerowych i uwielbianych polskich autorów. Jakub Żulczyk, Katarzyna Bonda i Zygmunt Miłoszewski będą podpisywać swoje książki w witrynie salonu Empik Galeria Mokotów w Warszawie.

Spotkanie z twórcami takich powieści jak „Wzgórze psów”, „Pochłaniacz” czy „Jak zawsze” będzie okazją do zdobycia naprawdę wyjątkowych prezentów dla najbliższych. Egzemplarze ulubionych książek z autografami twórców uszczęśliwią każdego mola książkowego. Już teraz nie trzeba się głowić nad prezentami świątecznymi, wystarczy pojawić się w warszawskim salonie Empik 16 grudnia.

Godziny w jakich autorzy będą podpisywać książki:

Jakub Żulczyk – 13.00-15.00;

Katarzyna Bonda – 15.00-17.00;

Zygmunt Miłoszewski – 17.00-19.00

Jakub Żulczyk – polski pisarz i eseista, jako autor książek zadebiutował 2007 roku. Do tej pory wydał siedem powieści. Najnowsza powieść Żulczyka to „Wzgórze psów” (Świat Książki). Jest także współscenarzystą serialu „Belfer”.

Katarzyna Bonda – polska autorka bestsellerowych kryminałów.  Za książkę „Sprawa Niny Frank” była nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru. Najnowsza powieść autorki to trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej „Lampiony” (Muza).

Zygmunt Miłoszewski – polski powieściopisarz i publicysta, współautor scenariuszy filmowych i telewizyjnych, laureat Paszportu Polityki. Autor powieści kryminalnych, m.in. trylogii o prokuratorze Teodorze Szackim. Najnowsza książka autora to powieść groteskowo-romantyczna „Jak zawsze” (W.A.B.)

16 grudnia, godzina 13.00-19.00

Empik, Galeria Mokotów

ul. Wołoska 12, Warszawa

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.12.17, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Żulczyk, Bonda i Miłoszewski, Warszawa, podpisywanie książek
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Kwiat Jabłoni
2
Balu Brigada
3
Karnivool
4
Megadeth
5
Robbie Williams
6
Lech Janerka
7
Gaerea
8
Dropkick Murphys
9
Bioscope
10
Bob Dylan
1
Paolo Sorrentino
2
Emerald Fennell
3
Carmen Emmi
4
Josh Safdie
5
Bartłomiej Ignaciuk
6
Wojciech Smarzowski
7
Siergiej Łoźnica
8
Ivona Juka
9
Christophe Gans
10
Chloe Zhao
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia