"Hotel Westminster" w Teatrze Komedia

31 stycznia 2018 roku o godz. 19:00 zobaczycie spektakl "Hotel Westminster" w Teatrze Komedia w Warszawie.

Farsa to nie jest gatunek dla ludzi o słabym sercu… Zaś farsy autorstwa mistrza gatunku Reya Cooney’a / Mayday, Okno na parlament, Nie teraz kochanie / ilością śmiechu mogą przyprawić o zawał nawet najmocniejsze serca.

Wystarczy tylko w wytwornym hotelu w Londynie spotkać ze sobą przystojnego posła i wiceministra partii rządzącej z posłanką partii opozycyjnej.

Nadmieńmy, że poseł pojawił się w hotelu ażeby spędzić upojne chwile ze swoją kochanką, a nie z posłanką partii opozycyjnej – tym bardziej, że jej poglądy natury etycznej bardzo odbiegają od standardów pana wiceministra.

Ponadto dodajmy do tego żonę posła, która nieoczekiwanie jest tam gdzie jej być nie powinno, wścibską recepcjonistkę i sprytną pokojówkę oraz mistrza wszelkich gaf i doraźnych katastrof – sekretarza pana ministra. Mamy już niezły koktajl, prawda?

Jeżeli jeszcze wmieszamy w sam środek tego wybuchowego drinka bardzo ekscentrycznego kelnera i nadmiernie stanowczego dyrektora hotelu, który bliski apopleksji mówi : ”W tym hotelu jest zdecydowanie za dużo seksu i ja nic z tego nie mam”, to osiągniemy apogeum delirycznych i niedorzecznych nieporozumień, ciągnących nas nieuchronnie w kierunku pięknej katastrofy.

Klasyczna farsa w gwiazdorskiej obsadzie:

Katarzyna Ankudowicz
Jan Jankowski
Magdalena Wójcik
Tadeusz Chudecki
Jerzy Bończak
Andrzej Deskur
Magdalena Margulewicz
Mateusz Banasiuk
Grażyna Wolszczak
Bogdan Kierejsza

Źródło: Organizator

Dodaj artykuł do:
(dodano 30.12.17, autor: blackrose)
Tagi: Hotel Westminster, Teatr Komedia, Warszawa, spektakl
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arjen Anthony Lucassen
2
Sophie Ellis Bextor
3
Il Volo
4
Tom Odell
5
Jean-Michel Jarre
6
Matteo Bocelli
7
Anna Krzeszowiec
8
Twenty One Pilots
9
The Hives
10
Helloween
1
Samuel Van Grinsven
2
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
3
Darren Aronofsky
4
Ferzan Özpetek
5
Michael Shanks
6
Julien Colonna
7
Paolo Cognetti
8
Danny Boyle
9
Guillaume Nicloux
10
Paolo Genovese
1
Freida McFadden
2
Anna Wacławik, Maria Ciesielska
3
Liz Lawson
4
Katja Hoyer
5
Grażyna Plebanek
6
Lisa Scottoline
7
Michał Zgajewski
8
Joanna W. Gajzler
9
Igor Kaczmarczyk
10
Maciej Kaźmierczak
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia