Koncert “Muzyka Srebrnego Ekranu” w DK Kadr w Warszawie

17 marca o godz. 19:00 odbędzie się koncert “Muzyka Srebrnego Ekranu” w DK Kadr w Warszawie.

Sinfonia VIVA to najbardziej wszechstronna muzycznie orkiestra w Polsce! Powstała w 1998 roku z inicjatywy kompozytora, aranżera i dyrygenta – Tomasza Radziwonowicza. Wieloletnia działalność orkiestry to; bogaty i szeroki dorobek artystyczny w muzyce klasycznej, jazzowej i filmowej, imponująca dyskografii ponad 50 albumów, wiele koncertów w kraju i za granicą. Sinfonia Viva to młodzi, utalentowani muzycy, absolwenci Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, grający z pasją, profesjonalizmem i uśmiechem.

Współpracując z innym artystami oraz samodzielnie orkiestra otrzymała aż 9 nominacji do Nagród Muzycznych Fryderyk m.in.: „Muzyka i Ekran II” (2001), Henryk Miśkiewicz „Uniesienie” (2005), Andrzej Smolik „3” (2006), Zeidler, Niestrawski „Musica Sacromontana VII” (2013). Za album Pasquale Anfossi „Musica Sacromontana IX” (2014) otrzymała prestiżową francuską nagrodę Złotego Orfeusza, przyznawaną przez Academie du Disque Lyrique we Francji. Nagrodę Fryderyk 2010 orkiestra otrzymała za album Miki Urbaniak „Closer”. Sinfonia Viva jest najczęściej wybieraną do współpracy orkiestrą przez artystów takich jak: Krzysztof Herdzin, Maryla Rodowicz, Henryk Miśkiewicz, Anna Maria Jopek, Krzesimir Dębski.

Dodaj artykuł do:
(dodano 15.03.18, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Koncert, Muzyka Srebrnego Ekranu, DK Kadr, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arjen Anthony Lucassen
2
Sophie Ellis Bextor
3
Il Volo
4
Tom Odell
5
Jean-Michel Jarre
6
Matteo Bocelli
7
Anna Krzeszowiec
8
Twenty One Pilots
9
The Hives
10
Helloween
1
Samuel Van Grinsven
2
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
3
Darren Aronofsky
4
Ferzan Özpetek
5
Michael Shanks
6
Julien Colonna
7
Paolo Cognetti
8
Danny Boyle
9
Guillaume Nicloux
10
Paolo Genovese
1
Freida McFadden
2
Anna Wacławik, Maria Ciesielska
3
Liz Lawson
4
Katja Hoyer
5
Grażyna Plebanek
6
Lisa Scottoline
7
Michał Zgajewski
8
Joanna W. Gajzler
9
Igor Kaczmarczyk
10
Maciej Kaźmierczak
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia