(Do)wolność czytania: Tydzień Bibliotek – program promocji czytelnictwa i bibliotek

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje w dniach 8–15 maja Tydzień Bibliotek – program promocji czytelnictwa i bibliotek.

Hasłem Tygodnia Bibliotek 2018 jest „(Do)wolność czytania”. Warszawskie biblioteki biorą w nim udział i zapraszają na wydarzenia organizowane specjalnie z tej okazji. Warto jednak podkreślić, że stołeczne biblioteki są aktywnymi centrami kultury – organizują warsztaty dla dorosłych i dzieci, wystawy i wykłady poświęcone historii, kulturze i nauce. Zawsze więc warto trzymać rękę na pulsie i znać harmonogram kulturalny swojej biblioteki.

Więcej: SBP, BPOchota.

Dodaj artykuł do:
(dodano 07.05.18, autor: blackrose)
Tagi: Tydzień Bibliotek, program promocji czytelnictwa i bibliotek
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Kwiat Jabłoni
2
Balu Brigada
3
Megadeth
4
Karnivool
5
Robbie Williams
6
Lech Janerka
7
Gaerea
8
Dropkick Murphys
9
Bioscope
10
Bob Dylan
1
Paolo Sorrentino
2
Emerald Fennell
3
Carmen Emmi
4
Josh Safdie
5
Bartłomiej Ignaciuk
6
Wojciech Smarzowski
7
Siergiej Łoźnica
8
Ivona Juka
9
Christophe Gans
10
Chloe Zhao
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia