Ekologia w ludowej odsłonie: Wola Park zaprasza dzieci na kolejne spotkanie z teatrem

10 listopada o godz. 12:00 Wola Park zaprasza dzieci na kolejne spotkanie z teatrem.

Wola Park po raz kolejny zaprasza najmłodszych miłośników teatru na cykliczne spotkanie z kulturą. W każdą drugą sobotę miesiąca przestrzeń na 1 piętrze przy sklepach Toys”R”Us i TK Maxx zmienia się w magiczną scenę bajecznych przygód. Po przedstawieniach teatral-nych przygotowanych przez aktorów Wolskiego Centrum Kultury dzieci mogą wziąć udział w artystycznych warsztatach, które pobudzają ich kreatywność i wyobraźnię. Spotkania z tea-trem odbywają się w godzinach od 12:00 do 16:00.

W najbliższą sobotę w Wola Parku zostanie zaprezentowane przedstawienie „Leszczynowe dary”. Lalkowy spektakl wykorzystuje motywy z ludowych baśni, by przybliżyć najmłodszym widzom, jak ważna jest ekologia. Głównym bohaterem opowieści jest Orzeszek, radosny i odważny leśny duszek. W obronie lasu i dobra jego mieszkańców staje on do walki ze złym Kłusownikiem. Jak skończy się to starcie?

„Leszczynowe dary” to przedstawienie teatralne z elementami interaktywnymi. Aktorzy wprowadzają dzieci w magiczny leśny świat, o którego przyszłość każdy powinien się trosz-czyć. Najmłodsi widzowie poznają nie tylko ekologiczne zachowania, które sami mogą reali-zować, ale zgłębiają także świat teatru. Każdy z widzów będzie mógł spotkać się i porozma-wiać z bohaterami baśni.

Tradycyjnie, po spektaklu teatralnym, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach pla-stycznych. Sobotnie spotkanie będzie także okazją do własnoręcznego przygotowania koty-lionów z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Dodaj artykuł do:
(dodano 08.11.18, autor: blackrose)
Tagi: Ekologia w ludowej odsłonie, Wola Park
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Luis Ortega
2
Talal Derki
3
Dan Fogelman
4
Asghar Farhadi
5
Claire Denis
6
Alice Rohrwacher
7
Tomasz Konecki
8
Adam Guziński
9
Sara Colangelo
10
Babis Makridis
1
Anna Gryszkówna
2
Witold Gombrowicz
3
Jakub Skrzywanek (reż.)
4
wg Jarosława Iwaszkiewicza
5
Aleksander Fredro
6
Jagoda Skowron, Jan Nowara
7
Aldona Figura (reż.)
8
Stanisław Moniuszko
9
wg Philipa Barry`ego
10
Piotr Ratajczak (reż.)
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia