Spotkanie z Marcinem Prokopem w Warszawie

Kim jest chojrak? To ktoś, kto nie czuje lęku przed nowymi wyzwaniami, ma odwagę być pionierem i przecierać szlaki w swojej dziedzinie. Historie spisane przez popularnego prezentera Marcina Prokopa w książce dla dzieci „Chłopaki chojraki” (Wydawnictwo Znak), przedstawiają Polaków, którzy dokonali rzeczy niemożliwych. O śmiałkach, którzy walczą o to, w co wierzą, zmieniając świat na lepsze, autor opowie podczas spotkania z czytelnikami w Empiku Junior już 11 grudnia o godz. 18:00.

Co łączy wybitnego kardiologa Zbigniewa Religę, gigantów przemysłu filmowego braci Warner, kierowcę rajdowego Roberta Kubicę i twórcę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka? To ludzie, którzy w zawodowym i prywatnym życiu łamali stereotypy, a w swoich dziedzinach tworzyli prawdziwe dzieła sztuki i za wszelką cenę pomagali innym. Czy ich postępowanie i nawyki mogły zatem być standardowe?

Na kartach książki Marcina Prokopa czytelnicy znajdą masę smaczków i ciekawostek. Dowiedzą się m.in. czego na cały regulator słuchał Zbigniew Religa, podczas prowadzenia operacji na otwartym sercu, dlaczego bracia Warner musieli sprzedać konia, zanim założyli jedną z największych wytwórni filmowych w Hollywood. Odkryją też jak doszło do tego, że Jurek Owsiak, mimo problemu z jąkaniem się, z łatwością zdołał przemówić do tysięcy ludzkich serc. Podczas spotkania autorskiego w Empiku Junior Prokop z własnej perspektywy nakreśli słuchaczom sylwetki bohaterów książki „Chłopaki chojraki”. Będzie to niezwykła szansa, by usłyszeć dziesiątki nieznanych dotąd faktów i anegdot oraz zdobyć autograf autora.

Dodaj artykuł do:
(dodano 07.12.18, autor: blackrose)
Tagi: Spotkaniem Marcin Prokop, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Wasio
2
Łopatniuk Paulina
3
LSD
4
Docher Augusta
5
Mrozu
6
Fronia Rafał
7
Platt Ben
8
Kapral Zajączek
9
Jones Norah
10
Czornyj Max
1
Martin Baltscheit
2
Morris Panych
3
Witold Gombrowicz
4
Przemysław Pilarski
5
Piotr Ratajczak (reż.)
6
Aleksander Fredro
7
Jakub Skrzywanek (reż.)
8
Anna Gryszkówna
9
Aldona Figura (reż.)
10
Dorota Masłowska
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia