The Messengers & Mr. Nice Guy Project we Wrocławiu

The Messengers & Mr. Nice Guy Project zagrają 30 marca w klubie Alive we Wrocławiu.

Mr. Nice Guy Project zaczął stawiać pierwsze kroki w połowie 2013 roku, jako próba odtworzenia na żywo pisanych do szuflady instrumentalnych utworów z pogranicza reggae, dub, electrodub, space rock.... Pierwsze występy miały charakter jam-session, jednak bardzo szybko okazało się, że publiczność entuzjastycznie przyjmowała kolejne nowe kompozycje. Stąd powstał pomysł aby utworzyć formację, z którą można by grać na „pół-żywo”. Na tym etapie w skład projektu wchodzili założyciele zespołu - Michał Zawierta (perkusja, spds) oraz Marcin Wachsmann (gitara).

Naszą konwencją od początku pozostaje granie na żywo do skomponowanego wcześniej przez zespół podkładu. Zespół zagrał kilkanaście pubowych koncertów, wśród których jednym z ważniejszych był koncert u boku grupy Akurat w klubie Mr. Kyps w Poole, w Wielkiej Brytanii (październik 2016). Na początku 2018r. po około rocznej przerwie z powodu wypadku samochodowego, w którym ucierpiał perkusista grupy, zespół wrócił do działalności. Mniej więcej w lutym 2018 roku do grupy dołączył basista Piotr Stanclik, grający wcześniej w zespole Kamila Bednarka, wrocławskich zespołach Tumbao i Stage of Unity. W ciągu roku zespół przygotował 2,5 godzinny materiał koncertowy. Na ukończeniu są prace związane z realizacją EP-ki i profesjonalnego teledysku. Mr. Nice Guy Projectto nowa, ciekawa propozycja. Koncert Mr. Nice Guy Project zapewni feerię pozytywnych emocji. Może wzbogacić plany repertuarowe domów kultury i zarazem potrafi sprawdzić się na imprezach klubowych. Idealnie uświetni również obchody dni miast.

&feature=youtu.be https://www.facebook.com/Mr-Nice-Guy-Project-186776441681840/
Dodaj artykuł do:
(dodano 13.03.19, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: The Messengers, Mr. Nice Guy Project, koncert, Wrocław
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Luis Ortega
2
Talal Derki
3
Dan Fogelman
4
Asghar Farhadi
5
Claire Denis
6
Alice Rohrwacher
7
Tomasz Konecki
8
Adam Guziński
9
Sara Colangelo
10
Babis Makridis
1
Anna Gryszkówna
2
Witold Gombrowicz
3
Jakub Skrzywanek (reż.)
4
wg Jarosława Iwaszkiewicza
5
Aleksander Fredro
6
Jagoda Skowron, Jan Nowara
7
Aldona Figura (reż.)
8
Stanisław Moniuszko
9
wg Philipa Barry`ego
10
Piotr Ratajczak (reż.)
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia