Nadchodzą Warszawskie Targi Książki

Zapraszamy na jubileuszowe 10. Warszawskie Targi Książki, które odbędą się w dniach 23-26 maja. Spotkajmy się na PGE Narodowym! Warszawskie Targi Książki bilety już w sprzedaży.

Warszawskie Targi Książki godziny otwarcia
23 maja 2019 (czwartek), godz. 10:00-18:00
24 maja 2019 (piątek), godz. 10:00-19:00
25 maja 2019 (sobota), godz. 10:00-19:00
26 maja 2019 (niedziela), godz. 10:00-17:00
Warszawskie Targi Książki to największe międzynarodowe wydarzenie tej branży w Polsce i prawdziwe święto dla miłośników książek w każdym wieku. To niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu spotkać pisarzy, tłumaczy, ilustratorów, wydawców z całego świata, wziąć udział w zajęciach i warsztatach oraz zobaczyć wiele ciekawych wystaw. To też niepowtarzalna okazja do zdobycia autografów ulubionych autorów.

I w tym roku na odwiedzających Targi będzie czekać mnóstwo atrakcji:

jubileuszowe spotkania z gwiazdami literatury,
specjalna strefa dziecięca przygotowana wspólnie z portalem Czasdzieci.pl,
goszczący na WTK od lat Festiwal Komiksowa Warszawa
debiutujący na WTK Festiwal Kryminalna Warszawa
Dzień Reportażu – spotkania z laureatami 10. edycji Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki
strefy tematyczne m.in.:  poświęcone literaturze fantastycznej, a także tematyce górskiej
Targom kolejny już raz towarzyszyć będzie Meet Point – warszawski festiwal popkultury! W strefie gamingowej odbędą się spotkania z internetowymi twórcami, turnieje esportowe, stanowiska free2play z konkursami i nagrodami, rozgrywki w FIFĘ oraz setki gier planszowych. W strefie popkultury na uczestników czeka specjalna scena, gdzie odbędą się spotkania i występy najpopularniejszych twórców. Tuż obok niej zostaną przygotowane wyjątkowe stoiska oraz wiele dodatkowych atrakcji.

Dodaj artykuł do:
(dodano 11.05.19, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Warszawskie Targi Książki 2019
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Sophie Ellis Bextor
2
Of Mice & Men
3
David Gilmour
4
Bob Dylan
5
Robert Plant
6
Eunike Tanzil
7
Bioscope
8
Dropkick Murphys
9
Orbit Culture
10
Avatar
1
Agnieszka Holland
2
Dan Trachtenberg
3
Sebastian Juszczyk
4
Wojciech Smarzowski
5
Michał Kwieciński
6
Radu Jude
7
Maura Delpero
8
James Marquand
9
Solange Cicurel
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Wojciech Markiewicz
2
Emilia Hart
3
Penelope Ward
4
Jacek Dehnel, Maryla Szymiczkowa, Piotr Tarczyński
5
Jakub Rutka
6
Tokuro Nukui
7
Niklas Natt-oh-Dag
8
Harlan Coben, Reese Witherspoon
9
Elena Ferrante
10
Helen Russell
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia