The Faim w Warszawie we wrześniu

Zespół The Faim zagra 7 września 2019 roku w klubie Hydrozagadka w Warszawie. 

The Faim pochodzą z Australii - Josh, Stephen, Sam i Linden poznali się w szkole. Połączyło ich wspólne granie – wśród inspiracji wymieniają Fall Out Boy, The 1975 czy Metallicę. Swój pierwszy koncert, jeszcze pod nazwą Small Town Heroes, zagrali na osiemnastce Stephen’a, potem przyszedł czas na koncerty w Perth. Wszystko zmieniło się, kiedy zostali odkryci przez producenta Johna Feldmanna. Wiosną 2017 roku weszli do studia, gdzie w tworzeniu piosenek wspomagali ich tacy muzycy jak Pete Wentz (Fall Out Boy), Mark Hoppus (Blink 182) czy Josh Dun (Twenty One Pilots). Tak powstało „Summer Is A Course”.

Dodaj artykuł do:
(dodano 24.06.2019, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: The Faim, Warszawa, koncert
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
The Pretty Reckless
2
Muse
3
Tarja
4
Absolutely
5
Evanescence
6
Blindead23
7
Maisie Peters
8
Crown Lands
9
Black Label Society
10
Arlo Parks
1
Craig Gillespie
2
Yann Gozlan
3
Sang-il Lee
4
Riccardo Milani
5
Gang Zhang
6
Mike Marzuk
7
Ben Gregor
8
Steven Spielberg
9
Travis Knight
10
Karsten Kiilerich
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia