Nadchodzi Warsaw Independent Bookfair 2019

W dniach 7-8 września 2019 roku w Warszawie w Aktywnym Domu Alternatywnym odbędzie się 4-ty Niezależny Kiermasz Książek / Zinefest .

www: https://warsawbookfair.noblogs.org
twitter: https://twitter.com/WarsawBookfair
facebook: www.facebook.com/warsawbookfair

Zapraszamy do wzięcia udziału w czwartej edycji Warszawskiego Niezależnego Kiermaszu Książek, który w tym roku odbędzie się 7-8 września w przestrzeni A.D.A. Puławska. Jeśli piszesz, drukujesz, organizujesz, tłumaczysz, prowadzisz bibliotekę albo coś badasz, tworzysz lub po prostu, tak jak my, lubisz książki, wpadnij nas wesprzeć w działaniach na rzecz niezależnych wydawnictw i książkowej samoorganizacji. Zapraszamy na dyskusje, wykłady, warsztaty i koncerty.

Czwarta edycja Warszawskiego Niezależnego Kiermaszu Książek odbywa się w 2019 roku, który został przez koalicję organizacji pozarządowych, instytucji publicznych i ruchów społecznych ogłoszony Rokiem Antyfaszystowskim. Chcemy żeby tegoroczna edycja naszego Kiermaszu wpisała się w tematykę tej inicjatywy, aby przypomnieć wszystkim siłę niezależnych publikacji wobec wszelkich tendencji autorytarnych. Wierzymy, że książki i ziny są naszą bronią w walce o wolność.

Papier może być narzędziem wyzwolenia. W czasach, gdy władze chcą mieć coraz większy wpływ na telewizję, radio i internet, w czasach nasilającej się inwigilacji w sieci, w czasach coraz większego zagrożenia autorytaryzmem warto przypomnieć sobie moc książki i zina.

Wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty i spotkania, gdzie będą poruszane tematy, którymi zajmują się wydawnictwa niezależne oraz inicjatywy oddolne. Kiermasz otwarty jest na przekaz równościowy obejmujący głos osób wykluczanych. Będzie przestrzeń, aby wspólnie dzielić się naszymi doświadczeniami, uczyć się od siebie nawzajem, z szacunkiem dyskutować
nad alternatywami oraz spojrzeć krytycznie na współczesną rzeczywistość.

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2019 pod adresem
warsawbookfair[at]riseup.net. Na ten sam adres mailowy można przysyłać wszelkie propozycje współpracy, pytania i uwagi odnośnie wydarzenia.

Nie będziemy w stanie pokryć kosztów podróży, ale nie pobieramy opłaty za stoisko i zapewniamy miejsce noclegowe oraz posiłki dla osób aktywnie uczestniczących w wydarzeniu. Z powodu ograniczeń przestrzennych możemy zaproponować ograniczoną liczbę stanowisk/miejsc na warsztaty.

Zapraszamy!

Kolektyw Warszawskiego Niezależnego Kiermaszu Książek

Dodaj artykuł do:
(dodano 01.09.19, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Warsaw Independent Bookfair 2019, ADA Puławska
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Iggy Pop
2
Sójka Marcin
3
Van Buuren Armin
4
Kowalska Kasia
5
Alter Bridge
6
Nick Cave & The Bad Seeds
7
Cigarettes After Sex
8
Staszczyk Muniek
9
Slayer
10
Baranovski
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Michaił Bułhakow
8
Jarosław Murawski
9
Dale Wasserman
10
Nick Dear
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia