Miley Cyrus pokazała klip do utworu "Slide Away"

Miley Cyrus pokazała klip do kawałka "Slide Away". Artystka porusza temat rozpadu związku. 

Miley Cyrus to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka. Urodziła się w 1992 roku we Franklin w stanie Tennessee. Jej ojcem jest piosenkarz country Billy Ray Cyrus. Wielką sławę przyniósł jej serial młodzieżowy „Hannah Montana”, gdzie zagrała rolę nastolatki wiodącej podwójne życie. Serial był emitowany na kanale Disney Channel w latach 2006-2011.

Pierwszą płytą artystki sygnowaną własnym nazwiskiem, a nie postacią Montany jest „Meet Miley Cyrus”. Krążek trafił na 1. miejsce notowania Billboard 200 i pokrył się trzykrotną platyną w Stanach Zjednoczonych. W 2008 roku Miley dubbingowała jedną z głównych postaci w filmie „Piorun”, a także wydała swój drugi album studyjny, „Breakout” zawierający singiel singel, „7 Things”.

Po zakończeniu emisji serialu „Hannah Montana”, Miley chciała odciąć się od wizerunku słodkiej nastolatki. W 2013 roku podbiła listy przebojów piosenką „Wrecking Ball”, pochodzącą z albumu „Bangerz”. Ostatnia płyta artystki - „Younger Now” pochodzi z 2017 roku. Promuje ją piosenka „Malibu”. Dużą popularnością na kanale YouTube cieszy się także piosenka „Jolene” autorstwa matki chrzestnej Miley – Dolly Parton. Miley świetnie wykonała ją podczas nagrań „The Backyard Sessions”. Artystka wydała nowy album "She is coming", znalazło się na niej 6 kompozycji. Kolejne “She Is Here” oraz “She Is Everything” trafią do fanów latem i jesienią. 

Koncerty Miley Cyrus to wielkie show. Po przemianie Ścięła zaczęła wprawiać publiczność w zdumienie śmiałymi stylizacjami i zachowaniem podczas swoich koncertów. Mimo wszystko jej występy nadal przyciągają liczną publiczność, a bilety na koncert Miley Cyrus wyprzedają się w ekspresowym tempie.

Dodaj artykuł do:
(dodano 09.09.19, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Miley Cyrus, klip, Slide Away
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Park Chan-wook
10
Maciej Pieprzyca
1
Jodełka Joanna
2
Winnicka Ewa
3
Woods Sherryl
4
Wilhelm Kate
5
Hałas Agnieszka
6
David Hatcher Childress
7
Terry Pratchett
8
Michael Katz Krefeld
9
James Marlon
10
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia